Nowości

Pilniki i tarniki – nowa grupa produktów w ofercie Stanley

18.02.2010

Na rynku pojawiła się nowa seria produktów firmy Stanley. Ten producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych rozszerzył swoją ofertę o wytrzymałe pilniki oraz tarniki. Wszystkie modele zostały wykonane z najwyższej jakości stali węglowej, którą poddano precyzyjnej obróbce cieplnej, dzięki czemu narzędzia na długo pozostają ostre...

Pilniki i tarniki zostały wyposażone w wygodne bimateriałowe rękojeści, które zapewniają komfort pracy i minimalizują zmęczenie dłoni. Każde z narzędzi posiada także praktyczny otwór do wieszania.

Pilniki Stanley
W nowej ofercie znajdują się pilniki płaskie, a także o przekrojach: półokrągłym, kwadratowym, trójkątnym oraz okrągłym. Każdy kształt pilnika jest dostępny w trzech wersjach – zdzierak, równiak oraz gładzik. W zależności od rodzaju długość pilnika wynosi od 150 mm do 250 mm.

Pilniki do pił
Nowością w ofercie Stanleypilniki do pił łańcuchowych o długości 200 mm i średnicy
4 mm; 4,5 mm; 4,8 mm oraz 5,5 milimetra. Producent narzędzi proponuje do pił również pilniki zbieżne (równiak lub gładzik) oraz pilniki o zaokrąglonych krawędziach – wszystkie o długości 150 milimetrów.

Zestawy pilników Stanley
Pilniki z oferty Stanley dostępne są także w zestawach:
  • zdzieraki – 3 szt. – trójkątny, płaski i okrągły o długości 150 mm
  • równiaki – 3 szt. – płaski, półokrągły i kwadratowy o długości 200 mm
  • iglaki – 6 szt.
Tarniki Stanley
Nowa oferta Stanley zawiera tarniki płaskie, okrągłe lub o przekroju półokrągłym. Każdy kształt tarników dostępny jest w dwóch wersjach – zdzierak lub równiak – oraz w dwóch długościach – 200 mm i 250 milimetrów.

Zestaw tarników Stanley
Tarniki z oferty Stanley dostępne są także w zestawie:
  • zdzieraki – 3 szt. – płaski, półokrągły oraz okrągły o długości 200 mm

Średnia cena pilnika: 17 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.

 

źródło: Stanley

Więcej