Nowości

Meble w kolorze wanilii

08.07.2013

Idealnie gładkie, waniliowe, z czekoladowym akcentem i wzbogacającymi dodatkami... Brzmi jak opis pysznego cappuccino, prawda? Meble Ritorno marki Antado w nowym, waniliowym kolorze wyglądają równie atrakcyjnie jak kawa, którą właśnie sobie wyobraziliśmy.

Wanilia, to nowy kolor, który dołączył do palety wykończeń mebli Ritorno, kluczowej propozycji marki Antado z segmentu mebli utrzymanych w klasycznej estetyce. Nowy kolor podziałał na meble odświeżająco – wydobył ich subtelność i pokazał stylistyczną dbałość o szczegóły. Ritorno mają wszystkie cechy mebli rustykalnych: są tu głębokie frezowania, zaznaczone płyciny oraz zawiasy i uchwyty w stylu retro. Całość wygląda elegancko a jednocześnie lekko, co na pewno spodoba się miłośnikom klasycznej estetyki, którzy posiadają stosunkowo niewielkie łazienki.

Meble wykonano z najwyższej klasy materiałów: do konstrukcji korpus użyto foliowanego MDF o grubości 16 mm, front zaś przygotowany został z foliowanego, głęboko frezowanego MDF o grubości 22 mm. Z MDF wykonana jest także listwa cokołowa, foliowana w kolorze frontów. Atrakcyjny blat w kolorze mokka wykonany został z brązowego dolomitu. Na uwagę zasługują też dodatki takie jak zawiasy i uchwyty, które konsekwentnie utrzymane są w stylistyce retro. Ozdobne, ażurowe uchwyty wykonane zostały ze ZnAl-u. Meble Ritorno kryją też niespodziankę: stylowe zawiasy ozdobne to atrapa – wewnątrz mebli zamontowane są profesjonalne zawiasy z systemem cichego domykania.

W kolekcji Ritorno oferowane są następujące elementy:

  • szafka pod umywalkę o wymiarach: 81x100x50 cm z trojgiem otwieranych drzwi,
  • regał wysoki prawy/lewy o wymiarach: 154,5x39,5x37 cm otwierany, z półkami,
  • szafka nadumywalkowa o wymiarach: 71x39,5x20 cm, otwierana,
  • lustro o wymiarach 71x100x3,5 cm z dekoracyjną ramą
  • umywalka dolomitowa o wymiarach: 100,5x52 cm.

Oprócz koloru waniliowego meble Ritorno dostępne są również w wykończeniach: wenge oraz modrzewiu. Ta ostatnia propozycja dedykowana jest dla osób, które wolą rustyk w najbardziej klasycznym wydaniu. Meble w kolorze wanilii – więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie  internetowej:  www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantado

Źródło: Antado

Więcej

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.