Nowości

Nowa strona internetowa KLUDI

05.07.2013

KLUDI zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej  www.kludi.com w wersji polskiej. Dostarcza ona więcej informacji o produktach i firmie oraz pozwala na ich szybsze znalezienie.

Funkcjonalność nowej strony to między innymi efekt przemyślanej architektury, przejrzystej i intuicyjnej nawigacji oraz czytelnej szaty graficznej. Ciekawe, nowe funkcje jak np. opcja oglądania baterii w widoku 3D z możliwością obrotu o 360°, oraz lista produktów ułatwiają zapoznanie się z asortymentem i dokonanie wyboru. Odwiedzających www.kludi.com wita mapa świata w kolorze chromu pokrytego kropelkami wody – to nawiązanie do skali działania firmy, globalnego eksperta w dziedzinie armatury.

Na nowej stronie KLUDI klienci indywidualni i fachowcy szybko znajdą wszelkie niezbędne dane. Instalatorzy, architekci, handlowcy sprzedający produkty KLUDI mają do dyspozycji odrębną część portalu zawierającą potrzebne im informacje i materiały, m.in. katalogi, karty techniczne, instrukcje montażu, obiekty referencyjne, pliki CAD oraz link do aplikacji KLUDI APP.

Już na stronie głównej dostępne są dwie szybkie wyszukiwarki: produktów i sklepów, czyli narzędzia pozwalające znaleźć dwa najczęściej poszukiwane rodzaje danych. Wyszukiwanie informacji przyspiesza też sama architektura strony.

Do każdej informacji można dotrzeć otwierając maksymalnie 4 podstrony. Wiele podstron jest linkowanych poziomo, więc sprawnie można przejść np. od informacji o pojedynczym produkcie do jego karty technicznej. Identyfikację poszukiwanych modeli armatury ułatwia automatycznie pokazujący się kod produktu.

Bardzo atrakcyjna jest możliwość obejrzenia wybranych produktów w zakresie 360°. To przydatne narzędzie dla projektantów wnętrz, którzy mogą bardzo dokładnie wyobrazić sobie wygląd baterii w danym wnętrzu. Ułatwieniem dla klientów indywidualnych jest kategoryzacja produktów KLUDI pod względem funkcjonalnym w zakładce Produkty. Mamy więc baterie kuchenne, umywalkowe, natryskowe, wannowe, bidetowe itd.

Od tego podstawowego kryterium doboru produktu łatwo przejść do porównywania konkretnych modeli z różnych serii lub do poszukiwania innych elementów tej samej serii. Wszystko to ułatwia wybór baterii zgodny z oczekiwaniami klienta.

Łatwiejszy dostęp do aktualnych informacji prasowych jest możliwy dzięki linkowi bezpośrednio ze strony głównej oraz umieszczonemu również na stronie głównej modułowi Aktualności. Prezentuje on najnowsze z nich w skróconej formie i pozwala zorientować się szybko, czy w dziale prasowym pojawiły się nowe informacje.

Dla fanów KLUDI AMBIENTA – swego rodzaju uzupełnieniem polskojęzycznej wersji strony KLUDI jest uruchomiony równolegle serwis www.kludiambienta.pl. Strona kierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych oraz architektów. Pozwala na kompleksowe zapoznanie się z najnowszą serią armatury i akcesoriów KLUDI AMBIENTA oraz jej zaletami.

Źródło: Kludi

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen