Nowości

LED Channel spot od firmy Paulmann

05.07.2013

Czy na ścianie czy też na suficie - "LED Channel spot" firmy Paulmann ustanawia nowe trendy w oświetleniu pomieszczeń mieszkalnych poprzez nowoczesny, futurystyczny design.

Elegancka, techniczna główka lampy przypomina stylowe pióro. Połączenie matowej i polerowanej powierzchni daje wyrafinowany i stylowy efekt, a wysokiej jakości materiały, takie jak szczotkowane żelazo i chrom idealnie się z sobą komponują. Paulmann, producent lamp i systemów oświetleniowych, oferuje serię reflektorów Channel z jedną lub dwoma główkami w kolorach białym, czarnym lub szczotkowany nikiel.

Celem projektantów Paulmann i konstruktorów było uzyskanie optymalnego chłodzenia źródeł światła  LED  jednocześnie integrując żarówkę z innowacyjnym wzornictwem. Im lepiej bowiem LED jest chłodzony, tym dłuższa jego żywotność.
Matthias Vogt, główny projektant firmy Paulmann, wspomina:

– Zainwestowaliśmy wiele tygodni w projekt oraz skrupulatnie pracowaliśmy nad jego realizacją, ponieważ chcieliśmy wprowadzić nowe potencjały technologii LED do zupełnie nowego języka stylistyki. Wspólne działania, po wielu testach i próbach, w końcu przyniosły naszym projektantom i konstruktorom sukces.

Oprawa posiada inteligentne rozpraszanie ciepła, które jest konieczne ze względu na dużą moc świecenia: do 10 wat. Channel emituje jasne, ciepło-białe, domowe światło (temperatura barwowa 3000 K). Spot jest bardzo wydajny, oszczędność energii nawet do 90%, a żywotność do 50.000 godzin.
LED Channel spot od firmy Paulmann – szczegóły dotyczące wszystkich produktów z serii Channel znaleźć można w katalogu News 2012, który znajduje się pod tym linkiem: http://www.paulmann.pl/temp/katalog/News_2012_CZ_PL_RUS.pdf

Źródło: Paulmann

Więcej

Firma powiązana:

Paulmann

Telefon 32 785 36 63
www.paulmann.pl
biuro@paulmann.pl

Paulmann