Nowości

BOLIX Trendy - Jeszcze więcej modnych kolorów

03.07.2013

Bolix wprowadza 39 nowych kolorów do swojej palety. Najpopularniejsze na rynku propozycje zebrano w jeden zestaw, reprezentujący najaktualniejsze trendy aranżacji ściennych.

Kolory BOLIX Trendy (Colour Trends) to rozszerzenie dotychczasowej oferty 300 podstawowych pozycji kolorystycznych (paleta Spektrum 300+) o nowe, specjalnie wyselekcjonowane barwy. Paleta została opracowana na podstawie rynkowych badań, dzięki którym wyłoniono najczęściej poszukiwane rozwiązania. Wpisuje się więc ona precyzyjnie w obecne zapotrzebowanie na efekty wizualne otrzymywane przy użyciu farb czy tynków.

Paleta kolorów BOLIX Trendy ułatwia architektom, projektantom i inwestorom tworzenie atrakcyjnych dekoracji ściennych w oparciu o wyrazistą, ale sprawdzoną i modną bazę barw. Zwiększa przy tym zakres kolorystycznych inspiracji, gotowych do zrealizowania znanymi produktami Bolix. Dzięki dostępnemu wzornikowi palety listkowej, można sprawdzić nie tylko próbkę kolorów, lecz także ich wygląd i zestawienia na konkretnych budynkach.

Nowa paleta dostępna jest już u dystrybutorów Bolix.

Źródło: Bolix

Więcej

 

 

Firma powiązana:

Bolix

Telefon 33 475 0 600, 801 650 222
www.bolix.pl
marketing@bolix.pl

Bolix