Nowości

FlexInduction – indukcja dostosowana do Twoich potrzeb

02.07.2013

Nowa płyta marki to prezentacja przede wszystkim wygody oraz dostosowania budowy i jej wyposażenia do potrzeb użytkownika. Powiększone pole FlexInduction to zapowiedź jeszcze większego komfortu gotowania.

Zwiększona do 24 cm szerokości strefa FlexInduction to jeszcze więcej miejsca do zagospodarowania przez naczynia, których kształt nie odpowiada często występującym na płytach kręgach grzewczych. W wyraźnie zaznaczonej, prostokątnej ramce, zmieści się jeszcze większa niż do tej pory brytfanna lub kilka naczyń.

Funkcjonalność płyty podkreśla także wyświetlacz zużycia energii. Dzięki niemu mamy możliwość kontrolowania na bieżąco ilości energii, jaką zwykle wykorzystujemy przy przygotowywaniu posiłków. O wygodne i wyjątkowo intuicyjne sterowanie dba DirectSelect. Przy jego użyciu wskażemy konkretne pole, które chcemy wykorzystać przy gotowaniu. Dotykowy DirectSelect pozwala również na bardzo szybki wybór oczekiwanej mocy grzania dla określonego pola.

Na innowacyjną funkcję ReStart wydaje się, że wszyscy czekaliśmy od zawsze. Od tej pory nie musimy się obawiać, że przez rozlane mleko na płycie, którego chcemy się szybko pozbyć, utracimy wszystkie ustawienia gotowania, wprowadzone do tej pory. Wyłączając nagle płytę, urządzenie przez 4 sekundy zapamiętuje nasze ustawienia, przez ten czas zdążymy wytrzeć płytę i powrócić do gotowania według wcześniej określonych funkcji i parametrów.

Nowa płyta marki Bosch
otoczona jest ze wszystkich stron ramką ze stali szlachetnej. Dzięki niej brzegi płyty są chronione przed jakimikolwiek uszkodzeniami. Z myślą o najmłodszych, płyta została wyposażona także w zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci. FlexInduction – indukcja dostosowana do Twoich potrzeb!

Płyta indukcyjna FlexInduction PIN645F17E

  • powerBoost dla stref grzewczych
  • sterowanie DirectSelect
  • wyświetlacz cyfrowy
  • zabezpiecznie przed uruchomieniem przez dzieci
  • cena: 3869 zł

Źródło: Bosch

Więcej