Nowości

Nowości firmy Zehnder

18.06.2013

Nowości w asortymencie grzejników konwektorowych bimetalicznych – Zehnder Lateo i Zehnder Stana, będą dostępne na Polskim rynku już w tym roku!!!

Stanowią one znakomite rozwiązanie dedykowane zarówno dla obiektów mieszkalnych jak i biurowych. Oba produkty dostępne są również w wersji z wentylatorem podnoszącym moc chwilową, szczególnie polecanej dla instalacji niskotemperaturowych.

Niewątpliwą zaletą naszych nowości jest znakomita estetyka oraz nowoczesna forma. Grzejniki te mają płaskie fronty i dekoracyjne grille, są to produkty kompaktowe o zintegrowanych, niewidocznych przyłączach. Ponadto są to urządzenia niezwykle elastyczne.

Zehnder Lateo przystosowany jest do instalacji naściennej, natomiast Zehnder Stana dla wolnostojącej. Produkty te dostępne są w ponad 50 kolorach z palety barw Zehnder. Należy podkreślić, iż zamontowanie tych grzejników jest niezwykle łatwe, zastosowano bowiem prosty 2 częściowy zestaw montażowy. Są one bardzo lekkie w porównaniu ze stalowym odpowiednikiem.

Nowości firmy Zehnder to produkty o znakomitej wydajności, działające na zasadzie konwekcji naturalnej oraz w przypadku wersji Neo, wymuszonej. Moce grzejników zostały zmierzone zgodnie z normą EN 442.  Nasze nowości to produkty energooszczędne, ze względu na niski pobór energii elektrycznej, charakteryzują się cichą pracą i wysoką funkcjonalnością.Zehnder Lateo
Zehnder Stana

Źródło: Zehnder

Więcej

Firma powiązana:

Zehnder Polska Sp. z o.o.

Telefon 71 367 64 24
www.zehnder.pl
info@zehnder.pl

Zehnder Polska Sp. z o.o.