Nowości

Nowe dodatki łazienkowe TIGER

02.02.2010

Na początku 2010 roku do oferty Coram Poland trafiły trzy nowe serie akcesoriów łazienkowych holenderskiej marki Tiger. Są to: Bold, Impuls i Zenna. Dodatki łączy atrakcyjna, nowoczesna stylistyka oraz materiał, z którego zostały wykonane (mosiądz)...

Bold to akcesoria łazienkowe, których nazwę warto zapisać pogrubionym drukiem. Skłania do tego  geometryczna stylistyka dodatków oraz nowoczesny sposób wykończenia. 14-elementowa seria dostępna jest w dwóch modnych kolorach: błyszczącego chromu oraz  matowej czerni.

Wszystkie elementy kolekcji oferowane są w wersji mocowanej do ściany. Są to m.in. kubek (pojedynczy i podwójny), dozownik na mydło w płynie, półka pod lustro, wieszaki na ręczniki, uchwyt na papier toaletowy (z klapką oraz bez przykrycia), uchwyt na zapas papieru, haczyki oraz szczotka w.c. Dodatki Bold wykonane są z chromowanego mosiądzu oraz mrożonego szkła. Większość elementów można zamontować przy użyciu systemu Tigerfix, dzięki któremu nie trzeba wiercić otworów w ścianie.
 
Jeśli potrzebujemy impulsu do zmiany czegoś w swojej łazience, może będą nim...dodatki Impuls?  Dynamiczna forma tej kolekcji podkreślona została wyrazistymi przykrywkami elementów montażowych. Oryginalną stylistykę całości podkreślają wykończenia mosiężnych dodatków: błyszczący chrom oraz stal szczotkowana. W serii dostępnych jest 15 mocowanych do ściany elementów, w tym: kubek (pojedynczy i podwójny), funkcjonalne połączenie pojemnika na szczoteczkę elektryczną + kubek, mydelniczka, dozownik na mydło w płynie, wieszaki na ręczniki, uchwyty na zapas papieru toaletowego, haczyki i in.

Zenna to elegancka seria, o harmonijnie wyważonym wzornictwie. Do takiej oceny dodatków z pewnością przyczynia się zastosowanie przez producenta szlachetnych materiałów takich jak lakierowane drewno bukowe, czy glazurowana biała ceramika. 12-elementowy zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych w każdej łazience, m.in. kubek, mydelniczkę, półkę pod lustro, dozownik na mydło w płynie, wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier toaletowy i zapas, haczyki oraz szczotkę w.c.


źródło: Coram Poland

Więcej

 

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram