Nowości

Marka Bosch poszerza ofertę o kuchnie wolnostojące

13.06.2013

Oferta produktowa marki Bosch poszerzyła się o kuchnie wolnostojące. Funkcjonalne trzy modele urządzeń, wydobywają z gotowania to, co najlepsze - radość i niezwykły smak przyrządzanych potraw.

Perfekcja smaku

Jedną z funkcji, w jaki został wyposażone najwyższy model kuchni wolnostojącej marki Bosch - HGV745253L, jest Termoobieg 3D Plus. Ten wyjątkowy sposób grzania umożliwia jednoczesne pieczenie na trzech poziomach piekarnika z gwarancją uzyskania zawsze doskonałych efektów. System opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane i wentylowane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia. Termoobieg 3D Plus idealnie sprawdza się przy pieczeniu ciast, ciasteczek i pizzy na trzech płaszczyznach jednocześnie, dzięki czemu przyrządzanie potraw jest szybkie i ekonomiczne.

O oszczędność czasu dba także funkcja szybkiego nagrzewania. Ustawiana dla temperatur powyżej 100°C, w krótkim czasie osiąga wybraną wartość. Tym, co dodatkowo wyróżnia nowe urządzenia z oferty marki Bosch, jest niespotykana na polskim rynku pojemność 67 i 72l. Dzięki zwiększonym jej wartościom, zyskujemy ulepszony efekt pieczenia. Wszystko za sprawą większych odległości pomiędzy poszczególnymi poziomami. To one zapewniają zdecydowanie lepszą cyrkulację powietrza, dzięki czemu dania pieką się równomiernie i szybciej.

Harmonia formy i funkcji

Kuchnie wolnostojące marki Bosch to także efekt pracy nad najwyższej klasy zabezpieczeniami, dbającymi o prawidłowe i niczym nie zakłócone użytkowanie urządzenia. Fronty drzwi piekarnika izolują i konstrukcyjnie utrzymują temperaturę na zewnątrz urządzenia w chłodzie, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo naszym dzieciom i czworonożnym pupilom. Tzw. chłodne fronty to innowacyjne rozwiązanie inżynierów marki Bosch, które wyróżnia sprzęt na rynku. Wszystkie modele z oferty zostały wyposażone również w specjalne zabezpieczenie przeciwpływowe gazu, które automatycznie odcina jego dopływ w przypadku zalania.

Źródło: Bsh Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Więcej