Nowości

Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS - umożliwia prace ociepleniowe w niskich temperaturach

29.01.2010

Gama produktów linii Tytan EOS została wzbogacona o Dodatek zimowy do tynków i farb. Doskonale sprawdza się w niskich temperaturach, od +0° do +10°C oraz przy podwyższonej wilgotności powietrza, sięgającej nawet 80%

Środek ten chroni wyprawy tynkarskie i powłoki malarskie podczas schnięcia oraz przyśpiesza proces wiązania i wysychania spoiwa zawartego w wyrobach dyspersyjnych marki Tytan EOS.

Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS to produkt uniwersalny. Z powodzeniem może być stosowany do wszystkich typów faktur, uziarnień, granulacji kruszywa, kolorów oraz do wszystkich rodzajów tynków (akrylowych, polisilikatowych i silikonowych), jak i wszystkich rodzajów farb (akrylowych, silikatowych i silikonowych) marki Tytan EOS. Ponadto użycie preparatu nie zmienia koloru powłoki wykończeniowej, jej cech użytkowych oraz wytrzymałościowych.

Dodatek zimowy do tynków i farb Tytan EOS jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy dodać go do wiadra z tynkiem lub farbą z linii Tytan EOS i dokładnie wymieszać. Duża wydajność preparatu sprawia, że jedna butelka wystarczy na wiadro tynku lub farby.

Źródło: Selena SA, www.selena.pl

Infolinia 0 801 350 500

Cena netto: 16 zł