Nowości

Meble PACIFIC – siła kontrastu

10.06.2013

Kontrast, to słowo-klucz do prezentacji kolekcji mebli łazienkowych Pacific, nowej propozycji  marki Antado. Meble zbudowane na zasadzie przeciwstawnego zestawienia kolorów i wykończeń wprowadzają do łazienki nowoczesny akcent.

Tworząc nowe meble firma Antado postawiła na dwa elementy: nowoczesność i wyrazistość. Cechy te przejawiają sięw minimalistycznej formie mebli Pacific, użytych materiałach oraz perfekcyjnej trosce o detal.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim eleganckie wykończenie szafek, w którym projektanci Antado w odważny sposób połączyli wykończenie matowe i błyszczące. Warto przyjrzeć się też samej formie mebli oraz docenić perfekcyjną dbałość o szczegóły wyrażoną  poprzez nietypową konstrukcję uchwytów.

Meble Pacific oferowane są w dwóch atrakcyjnych estetycznie wykończeniach. W wersji białej boki szafek wykonane są z lakierowanej płyty wiórowej, natomiast front z MDF powlekanego białą, matową, wilgocioodporną folią z białym, błyszczącym wzorem.

Połyskliwe linie układają się we wzór fal, wprowadzając do formy mebla dynamikę i elegancję. W wersji ciemnej boki mebli Pacific są białe, natomiast fronty pokryte zostały czarną, matową folią dekorowaną czarnym, błyszczącym wzorem.

Kontrastowe zestawienie kolorów jest modne i atrakcyjne estetycznie.

Ciekawym zabiegiem projektowym, widocznym zwłaszcza z perspektywy, jest biała rama, jaka powstaje w zestawieniu białych boków mebla z białą umywalką.

Estetycznej czystości formie mebli Pacific nadaje dyskretnie ukryty uchwyt. Umieszczony on został w niszy wyfrezowanej w płaszczyźnie drzwi, a jedynym śladem jego obecności jest błyszcząca obwódka w kolorze srebra.

Taka forma uchwytu nie zakłóca stylistyki mebla, a jednocześnie jest funkcjonalna. Meble Pacific wyposażone są w system cichego domykania, dzięki któremu szafki zamykają się praktycznie bezdźwięcznie. Do szafki podumywalkowej z tej kolekcji firma Antado proponuje konglomeratową umywalkę o geometrycznej formie, która podkreśla wzornictwo mebli.

Meble PACIFIC – siła kontrastu, w kolekcji Pacific dostępne są:

  • szafki pod umywalkę o wymiarach:  82,5 x 100x39 cm oraz 82,5 x 120x39 cm, z dwojgiem otwieranych drzwi,
  • regał wysoki prawy/lewy o wymiarach: 182 x 45x39 cm,
  • umywalki dolomitowe o wymiarach: 100 x 39 cm oraz 120 x 39 cm.

Wkrótce w kolekcji mają pojawić się też szafki podumywalkowe o mniejszych szerokościach: 60 i 80 cm. To ukłon firmy Antado w kierunku posiadaczy mniejszych łazienek.

Więcej informacji na temat mebli łazienkowych Antado można znaleźć na stronie  internetowej:  www.antado.com.pl oraz na www.facebook.com/mebleantado

Źródło: Antado

Więcej

Firma powiązana:

Antado Sp. z o.o.

Telefon 58 682 89 45
www.antado.com.pl
antado@antado.pl

Antado Sp. z o.o.