Nowości

FLEXI - nowa seria inna niż wszystkie!

07.06.2013

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o. o. informuje, iż z dniem 13 maja 2013 roku wprowadza do sprzedaży FLEXI - nową serię gniazd i łączników w systemie podtynkowym. Produkty serii FLEXI dają nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie.

FLEXI - łączy wyjątkowo!

Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych ramek wielokrotnych. Mechanizmy łączy się ze sobą w prosty sposób. Przykład: 7x łącznik jednobiegunowy w kolorze grafitowym.

Nowa technologia, nowy system łączenia

Osprzęt dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, bogatej palecie kolorystycznej i uniwersalnej formie potrafi sprostać potrzebom każdego klienta. Seria posiada nowy system łączenia poszczególnych ramek pojedynczych ze sobą w dowolne układy wieloramkowe.

Elastyczność!

Nie ma łatwiejszego sposobu, aby stworzyć układ wieloramkowy w pionie lub w poziomie. Wystarczy mechanizm obrócić o 90°.

Kolorystyka

Gniazda i łączniki serii FLEXI dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej. Od klasycznych odcieni bieli i beżu do kolorów metalizowanych: srebrny, złoty,  brązowy i grafitowy. Dodatkowo w sprzedaży są również boki ramek dostępne w pełnej kolorystyce serii FLEXI. Zapraszamy do tworzenia własnych kombinacji kolorystycznych.

Źródło:  Karlik Elektrotechnik

Więcej

Firma powiązana:

Karlik Elektrotechnik

Telefon 61 438 64 95
www.karlik.pl
karlik@karlik.pl

Karlik Elektrotechnik