Nowości

Premiera Tubądzin Design Days z Maciejem Zieniem

05.06.2013

W poniedziałek w poznańskim salonie Cermag zakończyła się pierwsza impreza z cyklu Tubądzin Design Days. Warsztaty dla architektów, kulinarne atrakcje, konkurs i spotkanie z Maciejem Zieniem zorganizowała Grupa Tubądzin. Firma zaprezentowała podczas eventu nowe kolekcje zaprojektowane przez znanego projektanta mody.

Tubądzin Design Days to cykl imprez skierowanych do wybranych architektów z pięciu miast: Poznania, Wrocławia, Gliwic, Krakowa i Warszawy. Zorganizowane w swobodnej konwencji spotkania łączą w sobie elementy warsztatu, rywalizacji, wspólnego ucztowania i kuluarowych rozmów w kawiarnianym stylu.

Maciej Zień dla Tubądzina. W poznańskim Cermagu odbyła się pierwsza impreza, która zainaugurowała cały cykl. Spotkanie rozpoczął występ artystki Anny Sandowicz, która umilała gościom czas podczas całego wieczoru.

Uczestnicy mogli posłuchać pięciu historii opowiedzianych przez Tomasza Smusa, architekta marki Tubądzin, który zaprezentował inspiracje towarzyszące projektantom marki podczas tworzenia nowych koncepcji stylistycznych. Zaproszeni goście mieli także okazję poznać Macieja Zienia, który przybliżył, co było impulsem do powstania premierowych kolekcji Berlin i Monaco.

Piotr Kucharski gotuje. Podczas bardziej swobodnej części wieczoru goście posmakowali potraw Piotra Kucharskiego, zwycięzcy konkursu Dzień dobry TVN „Gotuj o wszystko”. Kucharski zaproponował potrawy, które składnikami, wyglądem i smakiem nawiązywały do miast z kolekcji Tubądzin kreacja Maciej Zień.

Uczestnicy zakosztowali pysznego wina i mieli szansę obejrzeć, czym kuszą nowe kolekcje marki Tubądzin. Atmosferę podkręcał konkurs na projekt płytki, w którym do wygrania jest wyjazd na wrześniowe targi Cersaie do Bolonii lub możliwość wyprodukowania projektu w dużym formacie.

Wieczorową porą. Spotkanie zakończyło się około północy – uczestnicy długo rozmawiali z gośćmi specjalnymi i stworzyli kilkadziesiąt prac, by stanąć w konkursowe szranki. Premiera Tubądzin Design Days z Maciejem Zieniem – laureatów konkursu poznamy 30 czerwca, a tymczasem następne spotkanie dla architektów z cyklu Tubądzin Design Days już 7 czerwca we Wrocławiu.

Źródło: Tubądzin Managment Group

Więcej

Firma powiązana:

Tubądzin Managment Group

Telefon 42 710 37 00
www.tubadzin.pl
tubadzin@tubadzin.pl

Tubądzin Managment Group