Nowości

Nowość na rynku: Ceresit CT 177 Mosaics of the World

05.06.2013

Na rynku pojawił się Ceresit CT 177 Mosaics of the World - dekoracyjny tynk mozaikowy do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Produkt dostępny w bogatej palecie kolorystycznej, inspirowanej naturą, jak i najnowszymi trendami rynkowymi.

Gotowy do użycia, jednokomponenentowy tynk mozaikowy Ceresit CT 177 dedykowany jest elementom budowlanym oraz architektonicznym, narażonym na intensywną eksploatacje. W przypadku powierzchni wewnętrznych zaleca się jego stosowanie między innymi przy wejściach, na korytarzach oraz klatkach schodowych.

Na zewnątrz budynków sprawdzi się na powierzchniach ulegających szybkiemu zabrudzeniu - cokołach, balustradach, w ościeżach okien i drzwi. Produkt jest bardzo uniwersalny. Wykonywanie za pomocą CT 177 ozdobnych, barwnych wypraw tynkarskich jest możliwe praktycznie na wszystkich rodzajach podłoży - tradycyjnych tynkach, podłożach betonowych, gipsowych, płytach wiórowych oraz gipsowo-kartonowych.

Tynk jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, posiada również dużą wytrzymałość udarową, dzięki czemu przez długi czas zachowuje najwyższe walory dekoracyjne. CT 177 jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej Mosaics of the World®, umożliwiającej stworzenie niepowtarzalnego, zgodnego z oczekiwania i potrzebami klientów wzornictwa. Nowa paleta barw została zainspirowana wielobarwnymi kompozycjami, w efekcie czego zostały stworzone wyjątkowe tynki w kolorach nawiązujących do najpiękniejszych zakątków świata.

Z myślą o profesjonalnych wykonawcach stworzyliśmy tynk mozaikowy o popularnym uziarnieniu 1,0 mm – 1,6 mm, który jest dostępny w nowej, bogatej palecie barw Mosaics of the World®. Poza wysoką jakością i doskonałymi parametrami roboczymi produkt charakteryzuje się również konkurencyjną ceną, dlatego mamy nadzieję, że znajdzie szerokie grono entuzjastów” – mówi Łukasz Woronowicz specjalista ds. marki produktu Henkel Polska.

Dodatkowymi zaletami produktu są zdolność mostkowania drobnych rys i pęknięć oraz odporność na szorowanie, dzięki czemu łatwo można go utrzymać w czystości. CT 177 dostępny jest w uziarnieniu – 1,0 mm – 1,6 mm, które cieszy się największą popularnością wśród klientów. Nowość na rynku: Ceresit CT 177 Mosaics of the World!

Źródło: Ceresit

Więcej

Firma powiązana:

Henkel Polska

Telefon infolinia 800 120 241
www.ceresit.pl

Henkel Polska