Nowości

Z wnętrza ziemi do wnętrza domu

26.01.2010

Kuchnia to centrum każdego domu. To wspólna przestrzeń, w której nie tylko przygotowywane są posiłki, ale także toczy się całe rodzinne życie. Dlatego urządzając naszą kuchnię szukamy rozwiązań trwałych, funkcjonalnych, oraz pięknych...

Życie rodzinne dla mebli kuchennych to prawdziwa szkoła przetrwania. Ilość ostrych narzędzi, gorących garnków oraz różnorakich substancji, jakie się w kuchni stosuje zwykłe meble doprowadziłaby do ruiny w bardzo krótkim czasie. Szczególnie trwały i odporny musi być blat kuchenny. Oczywiście od razu przychodzą nam na myśl marmury i granity, ale rynek wnętrzarski proponuje wiele ciekawszych rozwiązań np. blaty wykonane z zastygłej lawy produkowane przez firmę PYROLAVE.

Glazurowana lawa to bardzo trwały materiał odporny na różne uszkodzenia mechaniczne czy wysoką temperaturę. Bardzo łatwo utrzymać ją w czystości bez ryzyka zniszczenia podczas sprzątania. Dzięki temu blat z niej wykonany zachowa swoją urodę przez wiele lat.

Blaty PYROLAVE oprócz niezliczonych zalet praktycznych są wyjątkowo piękne. Żywa pomarańcz, klasyczna biel czy modne venge - gama dostępnych kolorów i tekstur jest naprawdę olbrzymia. Dzięki temu blat PYROLAVE doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej kuchni ciesząc swoją urodą przez wiele długich lat.

 

źródło: Art De Vivre

Więcej