Nowości

Naturalna doskonałość - drzwi fornirowane QUATTRO Soft firmy POL-SKONE

03.06.2013

Kolorystyczna różnorodność fornirów, eleganckie poczwórne tłoczenia oraz możliwość zastosowania przeszkleń w czterech wariantach to prawdziwa gratka dla architektów i projektantów wnętrz. Drzwi QUATTRO Soft firmy POL-SKONE pozwolą urządzić wnętrze mieszkania w duchu ponadczasowej elegancji.

Nwoczesne, chłodne w swym wyrazie wnętrza wymagają eleganckiej oprawy z ciepłym akcentem. Taką stylową dekoracją mogą być drzwi z fornirowaną powierzchnią, oddającą solidny,  ekskluzywny wygląd drewna. Fornirowane drzwi wewnętrzne QUATTRO Soft firmy POL-SKONE z eleganckimi  tłoczeniami nadają aranżowanej przestrzeni luksusowy wymiar. Dzięki dużej palecie fornirów, pięknym, dużym przeszkleniom wykończonym delikatnymi ramkami  oraz trwałości, spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

Fornirowana autentyczność wyglądu

Kupując drzwi wewnętrzne powinniśmy zwrócić uwagę na to, czym są wykończone. Zaletą forniru, jako naturalnego surowca, jest autentyczność wyglądu oraz niepowtarzalny rysunek słojów. Fornirowana powierzchnia drzwi QUATTRO Soft posiada wygląd naturalnego drewna, a przy tym jest niezwykle trwała. Drzwi QUATTRO Soft posiadają ponadczasową formę, podkreśloną subtelnymi, geometrycznymi przetłoczeniami. Elegancki w swej prostocie wzór drzwi świetnie sprawdzi się w minimalistycznych wnętrzach z meblami o prostych kształtach, w których panuje harmonia wynikająca z połączenia ciepłych elementów drewna z chłodną kolorystyką ścian.

Skrzydła z tej serii występują w bogatej gamie kolorystycznej, od jasnego dębu poprzez heban. Dzięki tak szerokiemu wyborowi możemy swobodnie dopasować drzwi do wnętrza. Wystrój pomieszczenia możemy kreować również dzięki przeszkleniom, dlatego też warto zastanowić się, jaki wzór drzwi dobrać - oczywiście w zależności od tego, jak dużo światła chcemy wpuścić do jego wnętrza. W kolekcji QUATTRO Soft dostępnych jest 5 modeli skrzydeł, które różnią się od siebie ilością przeszkleń, wykonanych ze szkła ornamentowego. Nadają one drzwiom lekkości, zaś skrzydło pełne daje wrażenie dostojnej elegancji.

Elegancja w parze z trwałością

Drzwi QUATTRO Soft, wykonane w systemie przylgowym, dostępne są wraz z ościeżnicą drewnianą stałą lub regulowaną. Konstrukcja modelu oparta jest na ramiaku z klejonki drewnianej lub płyciny frezowanej. W standardzie skrzydło wyposażone jest w zamek jednopunktowy, wpuszczany, na klucz i wkładkę lub do blokady łazienkowej w przypadku drzwi do WC. Zawiasy w skrzydle z ościeżnicą drewnianą lub DIN są czopowe wkręcane regulowane. Bogata kolorystyka fornirów to kolejny atut drzwi QUATTRO Soft. Oprócz trzech standardowych kolekcji, gdzie znajdziemy m.in. buk czy też orzech turecki, możemy także wybierać z kolekcji RETRO lub LIMBA, gdzie znajdziemy piękne, głębokie odcienie brązu. Drzwi fornirowane POL-SKONE pokryte są ekologicznym lakierem UV. Ma on zdecydowanie większą odporność na zarysowania i działanie światła od lakierów standardowych kładzionych nawet kilkuwarstwowo. Pozwoli nam to cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długie lata.

Cena skrzydła netto od: 721 zł + 23% VAT

Źródło: Pol-Skone

Więcej

 

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.eu
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone