Nowości

Grzejnik TETRA – geometryczna perfekcja

20.01.2010

Tworząc grzejnik Tetra firma Jaga wykorzystała złotą projektową zasadę oszczędności formy.  Aby grzejnik był idealny, dodała jeszcze perfekcyjne wykończenie, interesujące kolory i dużą moc. Konstruując grzejnik Tetra projektanci Jaga postawili na uporządkowanie, precyzję oraz liniowość...

Przy pomocy prostych kwadratowych profili stworzyli grzejnik o minimalistycznej formie, który mimo skromnego wyglądu jest bardzo dekoracyjny. Jest to zasługą między innymi nowego, delikatnie skrzącego się srebrem wykończenia powierzchni. I choć błyszczące drobinki są maleńkie i zaaplikowane z umiarem, to niewątpliwie dodają grzejnikowi uroku i artystycznego wyrazu.

Nowością jest też przygotowany specjalnie dla grzejnika Tetra kolor o nazwie pearl brown – piękny głęboki brąz z satynowym połyskiem.

Grzejnik Tetra dostępny jest w dwóch wysokościach: 180 i 200 cm oraz w pięciu szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm. Minimalistyczny styl pozwala wkomponować go w różne przestrzenie domu, stąd sugerowane przez producenta zastosowania to hol, salon, ale też kuchnia i łazienka. Do użycia w dwóch ostatnich pomieszczeniach przystosowują grzejnik Tetra akcesoria takie jak wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.

Z użytkowego punktu widzenia ważne jest też to, że elegancka, prosta forma grzejnika skrywa mocną maszynę grzewczą. Wydajności uzyskane przez belgijskiego producenta stawiają Tetrę w czołówce najbardziej wydajnych grzejników na rynku. I tak, moc najmniejszego modelu w ofercie o wymiarach 180x33 cm wynosi 984 W, a największego (200x67 cm) – 2240 W.

Rzeczą, na którą dodatkowo warto zwrócić uwagę prezentując grzejnik Tetra są szczegóły wykończenia. Jaga – znana z dbałości o detale – tym razem także nie zawiodła swoich klientów.  Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane z obu stron grzejnika, sprawiają, że przylega on do ściany, a wszelkie szczegóły instalacyjne i zawieszenia są skrzętnie ukryte. Dla oczu użytkownika widoczny pozostaje jedynie atrakcyjny grzejnik w interesującym kolorze, który dopełnia gustowna, chromowana głowica termostatyczna zamontowana w dolnej części.

Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB. Więcej informacji: www.jaga.com.pl

Firma powiązana:

Jaga Polska

Telefon 22 672 88 82
www.jaga.com.pl
info@jaga.com.pl

Jaga Polska