Nowości

Sauna na podczerwień PROFI OAKSTONE

25.05.2013

Infrarot jest naturalnym, niewidocznym dla ludzkich oczu promieniowaniem elektromagnetycznym. Towarzyszy nam codziennie w różnorodny sposób – największym naturalnym źródłem Infrarot jest słońce. Promieniowanie podczerwieni odpowiedzialne jest za odczuwanie przez ludzi ciepła, dlatego też nazywa się je promieniowaniem cieplnym.

Firma Klafs oferuje najnowsze rozwiązanie podczerwieni z technologią promienników. Nowa technologia sterowania promiennikami rozwinięta z Physioterm (firma przodująca na ryku w zakresie techniki promienników IR), wyposażona jest w specjalne czujniki bezpieczeństwa SensoCare.

Technologia ta posiada w pełni zautomatyzowaną regulację intensywności ciepła, bezdotykowy pomiar temperatury skóry w obszarze pleców, a wybrana temperatura jest osiągana stopniowo w delikatny sposób.

Pomieszczenie ogrzewane jest przez promienniki IR do przyjemnej temperatury z możliwością regulacji 24-40°C. SensoCare mierzy w poczwórny sposób, bezdotykowo temperaturę skóry i uruchamia automatycznie promiennik w oparciu pleców.

Najnowsze rozwiązanie podczerwieni można zastosować w takich obszarach jak: hotele, Sweet-Spa, w pokojach hotelowych, Studiach Fitnessu, przy basenach rekreacyjnych, W obiektach Spa, w studiach kosmetycznych, W byłych studiach solaryjnych, Centrach treningowych, klubach sportowych. Sauna na podczerwień PROFI OAKSTONE!

Źródło: Klafs

Więcej

Firma powiązana:

Klafs

Telefon 61 438 39 20
www.klafs.pl
info@klafs.pl

Klafs