Nowości

Świetlówki kompaktowe - Otoczenie w zupełnie nowym świetle!

18.01.2010

Światło tradycyjnej żarówki, do którego przyzwyczailiśmy się przez lata, czy energooszczędność oferowana przez świetlówkę? Z pewnością nie jeden raz przed wyborem produktu ze sklepowej półki stawialiśmy sobie podobne pytanie. Teraz już nie musimy. Nowoczesne, energooszczędne świetlówki firmy OSRAM pozwolą nam cieszyć się nową ciepła barwa światła, większą wydajnością oraz trwałością oświetlenia...

We wrześniu za sprawą Unii Europejskiej OSRAM rozpoczeło pożegnanie z tradycyjną żarówką. Na mocy nowych przepisów produkt reprezentujący mocno już przestarzałą technologię powoli ustępuje miejsca świetlówkom, halogenom i lampom LED. Chociaż wieloletnie przyzwyczajenie sprawia, że trudno nam rozstać się z żarówką, to z drugiej strony oczekujemy lepszego, wydajniejszego i bardziej oszczędniejszego światła.

Bez udziału nowej technologii spełnienie coraz to większych oczekiwań nie byłoby możliwe. Dlatego z pomocą przychodzi zaawansowana myśl technologiczna, która ma ułatwiać życie i być przyjazna środowisku naturalnemu.

Warm comfort light - potrzeba drogą do lepszych rozwiązań

Chłodne i nieprzyjemne światło, które sprawiało, że pomieszczenia naszego domu zamiast ciepłych i przytulnych tworzyły klimat zimnej biurowej przestrzeni? Wielu konsumentów nie mogło się przyzwyczaić do charakterystycznej barwy światła świetlówek. W ich opinii to jeden z powodów, dla którego żarówki mimo że są nieefektywne i wprost „pożerają” energię na dobre nie zniknęły z naszych domów.

Potrzeba połączenia najlepszych właściwości świetlówek oraz barwy światła, do którego przyzwyczailiśmy się przez lata pozwoliła stworzyć produkt, który łączy w sobie te cechy. W odpowiedzi na oczekiwania klientów w zakresie barwy oświetlenia OSRAM jako pierwszy na świecie dostawca oferuje świetlówki energooszczędne o naturalnie ciepłej barwie.

W porównaniu z barwami „chłodnobiałą" oraz „ciepłobiałą", świetlówki energooszczędne o naturalnie ciepłobiałej barwie światła („warm comfort light") dają ciepłe i komfortowe światło, jak to uzyskiwane z tradycyjnej żarówki. – Nowoczesna technologia, którą OSRAM zastosował w produktach pozwoliła na jednoczesne uzyskanie dwóch parametrów barwy światła, do której przyzwyczaiła nas żarówka i energooszczędności, którą oferują świetlówki.

Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko lepszym oświetleniem, ale również korzystać z możliwości, które dla wycofywanej, przestarzałej myśli technicznej były nieosiągalne – mówi Magdalena Bogusz Marketing Manager firmy OSRAM. Firma chce oferować światło nie tylko bardziej energooszczędne i przyjazne środowisku naturalnemu, ale  również najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców, dlatego systematycznie ulepszamy parametry naszego asortymentu. Stąd nowe, jeszcze lepsze właściwości tych produktów – dodaje Magdalena Bogusz.

źródło: OSRAM

Więcej

Firma powiązana:

Osram

Telefon 22 651 78 69
www.osram.pl
infopl@osram.pl

Osram