Nowości

Suszarka Alycione marki Mastercook – świeżość i styl bez zagnieceń

14.01.2010

Fason klasyczny lub ekstrawagancki, naturalne materiały, bądź syntetyczne tkaniny, szarości albo barwy nasycone – trendy zmieniają się wyjątkowo szybko, ale świeży i nieskazitelnie gładki strój, nigdy nie wychodzi z mody. Dzięki suszarce Alycione marki Mastercook, z funkcją prasowania parowego, już podczas suszenia pozbędziesz się z ubrań wszelkich nierówności...

Nowoczesny model SKFD-831 Alycione przypadnie do gustu każdemu, kto nie lubi prasować.  Suszarka, wykorzystując właściwości pary wodnej powoduje, że ubrania nie wymagają prasowania po wysuszeniu. Ponadto para działa antybakteryjnie i odkażająco. Na zewnątrz suszarki został umieszczony ergonomiczny, prosty w obsłudze zbiornik na wodę. Oświetlony wewnątrz bęben ze stali nierdzewnej, o pojemności 120 litrów, pomieści rekordową ilość ubrań, bo aż 8 kilogramów.

Liczne warianty suszenia m.in. delikatnych tkanin i sportowych ubrań, trzy tryby prasowania parowego oraz program do odświeżania odzieży, zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Duży wyświetlacz LCD informuje o przebiegu wybranej opcji suszenia czy prasowania i zapewnia wyjątkowo komfortową obsługę urządzenia.

źródło: Mastercook

Więcej

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook