Nowości

Seria baterii kuchennych Fuksja: dobry smak jest ponadczasowy

23.05.2013

Tak jak przyrządzane w wykwintnych restauracjach potrawy potrafią być ucztą dla oczu i kusić swym smakiem, tak też baterie zlewozmywakowe z serii Fuksja zadowolą nawet najbardziej wytrawnych koneserów.

Zdając sobie sprawę z faktu, że dobry smak jest ponadczasowy i uniwersalny, eksperci Deante stworzyli serię baterii, które łączą minimalistyczną formę z najwyższą ergonomią. Ich cylindryczne kształty doskonale odnajdą się w kuchniach urządzonych zgodnie z zasadami minimalistycznego stylu, ale równie wdzięcznie będą prezentować się w tradycyjnych wnętrzach.

Seria baterii kuchennych Fuksja: dobry smak jest ponadczasowy. W serii Fuksja dostępne są baterie: z wylewką "U" oraz coraz modniejsze rozwiązanie - wylewka "U" z wyciąganą słuchawką. Dostępność tych dwóch wariantów sprawia, że każdy może dobrać baterię do swoich potrzeb – nawet najbardziej wymagający Szef Kuchni będzie zadowolony z poziomu funkcjonalnych rozwiązań zastosowanych w produktach Deante. Baterie z serii Fuksja objęte są 7-letnia gwarancją.

Źródło: Deante

Więcej

Firma powiązana:

Deante

Telefon 42 638 30 00, 800 242 515
www.deante.pl
deante@deante.pl

Deante