Nowości

Pralki ładowane od frontu z technologią 6-ty ZMYSŁ KOLORY o pojemności 6 i 7 kg

23.05.2013

Whirlpool wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów stworzył gamę pralek ładowanych od frontu z unikalną technologią 6-TY ZMYSŁ KOLORY i pojemnością bębna aż 6 i 7 kg!

Inteligentna technologia 6-ty Zmysł Kolory wykorzystana w pralkach Whirlpool to wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje doskonałe rezultaty prania. Połączenie technologii 6-ty Zmysł Kolory, Wave Motion oraz innowacyjnej funkcji Kolorowe 15° zapewnia długotrwałą ochronę kolorów i włókien tkaniny. Oferuje przy tym najwyższą skuteczność prania nawet w ultraniskich temperaturach. Kolory zachowują intensywność na dłużej, nie blakną i nawet po wielu praniach wyglądają jak nowe.

Pralki ładowane od frontu z technologią 6-ty ZMYSŁ KOLORY o pojemności 6 i 7 kg. Technologia 6-ty Zmysł Kolory wraz z funkcją Kolorowe 15º zapewnia taką samą skuteczność prania w temperaturze 15ºC, jaką zwykle osiągasz przy 40ºC. Dzięki temu kolory Twoich ubrań pozostają żywe, nie tracą blasku, a oszczędność sięga aż 80%*. Wave Motion to unikalna technologia, która dzięki asymetrycznym ruchom bębna sprawia, że włókna tkanin zostają dokładnie rozprowadzone i znacznie efektywniej wchłaniają środek piorący. Jest to przełomowy, nowy sposób na zapewnienie długotrwałej ochrony kolorów oraz dbałości o włókna materiałów.

Firma Whirlpool łączy troskę o Twoje ubrania z troską o środowisko. Dlatego nowe pralki Whirlpool dzięki swoim nowatorskim funkcjom osiągnęły najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Zużywa ona nawet do 30% energii mniej niż zwykła pralka klasy A. Funkcja Cycle End pozwoli na zaprogramowanie pralki w taki sposób, aby cały cykl prania zakończył się w dogodnym dla Ciebie czasie. Wystarczy, że poda się informację za ile godzin pranie ma być gotowe, a o resztę zadba pralka. Funkcja Clean+ gwarantuje doskonałe rezultaty nawet przy praniu w niskiej temperaturze (40°C). Specjalny wielofazowy cykl prania opracowany przez Whirlpool, zapewnia najwyższą skuteczność odplamiacza, wykorzystując działanie każdego pojedynczego aktywnego komponentu - w efekcie pozbycie się uporczywych zabrudzeń możliwe jest nawet w niskiej temperaturze.

Źródło: Whirlpool

Więcej

Firma powiązana:

Whirlpool

Telefon infolinia 0 801 900 666
www.whirlpool.pl

Whirlpool