Nowości

Nowe kolekcje mebli łazienkowych Aquaform

21.05.2013

Aquaform, czołowy producent wyposażenia łazienek, wprowadza pięć zupełnie nowych kolekcji mebli. Flores, Merida, Della, Ramos Standard i Ramos Evolution to nowoczesne i piękne zestawy mebli, dzięki którym łazienka nabierze nowego wymiaru i charakteru. Oblicze zmienia także istniejąca linia mebli Ancona.

„Zmiana, która pozytywnie nastraja” – to hasło, pod którym producent, firma Aquaform, wprowadza do swojej oferty nowe eleganckie i gustowne kolekcje mebli łazienkowych. Połyskująca biel w połączeniu z różnymi ciepłymi odcieniami drewna to główne barwy nowych mebli. Cechuje je także prostota formy, geometria i kontrast. Nowe kolekcje będą dostępne w sklepach już od czerwca 2013 – Wraz z wiosną do naszej oferty wprowadzamy dużo świeżości. Odmieniony nowoczesny design i geometryczne inspiracje zaowocowały aż pięcioma nowymi kolekcjami mebli łazienkowych. Dwie z nich można dowolnie łączyć, także tradycyjnie pozostawiamy naszym klientom wiele możliwości kompletowania tych mebli, które najbardziej się spodobają – mówi Anna Kaczmarek, specjalista ds. marketingu w firmie Aquaform S.A.

Meble Flores, dostępne w kolorach białym i legno jasne, mają prosty design i są niewielkie, dzięki czemu nie przytłaczają wnętrza. Szafki mają mechanizmy hamujące przy domykaniu, ergonomiczne uchwyty, z łatwością utrzymamy je w czystości. Do konsoli podumywalkowej, dostępnej w wersji prawej oraz lewej, dedykowana jest ceramiczna umywalka Kerra w kształcie misy. W kolekcji jest także lustro o wymiarach 60x120 cm, również w kolorach białym i legno jasne. Ceny mebli z kolekcji Flores zaczynają się od 245 zł brutto.

Meble z kolekcji Merida dostępne są w dwóch wariantach barw: biel/dąb oraz biel/legno jasne. W zależności od potrzeb użytkowników i wielkości pomieszczenia, kolekcja Merida występuje w trzech rodzajach: Merida pojedyncza, Merida podwójna i Merida asymetryczna. Do małej łazienki dla singla – wystarczy Merida pojedyncza, z szafką podumywalkową i umywalką dedykowaną Twins 50 oraz lustrem. Im więcej potrzeb i więcej przestrzeni, tym bardziej można powiększać zestaw o kolejne elementy – szafki wysokie, które wchodzą w skład Meridy podwójnej oraz wygodny przybornik na kółkach. Kolekcja Merida charakteryzuje się geometrycznymi i kontrastowymi połączeniami. Ceny mebli z kolekcji Merida zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcja Della. To bardzo elegancka i szykowna kolekcja mebli dostępna w kolorach czarnym (MDF + akryl), antracyt (MDF + akryl) oraz białym. W jej skład wchodzi szeroka szafka podumywalkowa z dedykowaną ceramiczną umywalką Line o szerokości 60 lub 80 cm. Kolekcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a ciemne szafki dzięki połączeniu MDF + akryl, mają wysoki połysk. Meble łatwo utrzymać w czystości, dzięki płaskim i gładkim powierzchniom. Szafki mają ergonomiczne uchwyty, mechanizmy samodomykające i hamujące, a także szklane półki. Ceny mebli z kolekcji Della zaczynają się od 245 zł brutto.

Kolekcje Ramos Standard i Ramos Evolution. To meble dostępne w trzech wariantach kolorowych: biel/legno ciemne, biel/legno jasne oraz biel/dąb. Korpusy szafek wykańczane są różnymi barwami drewna, natomiast fronty pozostają białe i delikatnie połyskują. Kolekcje Ramos składają się z szafki podumywalkowej lustra i szafki wiszącej wysokiej. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki płaskim powierzchniom łatwo utrzymać je w czystości. Drzwi szafek mają specjalne mechanizmy samodomykające i hamujące, mogą także otwierać się na prawą lub lewą stronę. Wersja Ramos Evolution została zaprojektowana w nieco nowocześniejszej wersji, drzwi szafek mają oryginalnie wyprofilowane boki, tworzące ciekawy motyw odwróconego trójkąta, dzięki któremu łatwiej otworzyć drzwi szafki. Ceny mebli w kolekcji Ramos Standard i Ramos Evolution zaczynają się od 241 zł brutto.

Znana klientom firmy Aquaform kolekcja Ancona zmienia nieco swoje oblicze. Producent postanowił rozjaśnić zestaw składający się z konsoli podumywalkowej, dedykowanej umywalki (do wyboru Twins, Ines, Caterine), lustra i szafki. Teraz oprócz barwy legno ciemne, zestaw Ancona dostępny jest także w kolorze legno jasne. Zmieniły się także wymiary – dostępne obecnie szerokości konsoli podumywalkowej oraz lustra to 120 i 90 cm. Ceny mebli z kolekcji Ancona zaczynają się od 228 zł brutto.

Źródło: Aquaform

Więcej