Nowości

Gdzie diabeł nie może, tam JAGĘ pośle

11.01.2010

Grzejniki Jaga oprócz tego, że świetnie grzeją, umieją też rozwiązać wiele problemów.  Potrafią zaradzić, gdy w pomieszczeniu nie ma miejsca na grzejnik, wiedzą, co należy zrobić gdy grzejnik ma zbyt małą moc w stosunku do ogrzewanego pomieszczenia, umieją nawet zrobić z grzejnika podporę domu. Dosłownie i w przenośni...

Czasami łazienka jest tak mała, że zwyczajnie nie ma w niej miejsca na grzejnik. Konstrukcja grzejników dedykowanych do łazienki (tzw. drabinka) również nie sprzyja oszczędzaniu miejsca. Rozwiązania, jakie firma Jaga może zaproponować w takiej sytuacji są dwa: grzejnik montowany w narożniku oraz grzejnik-zabudowę wanny.

Oba pomysły są bardzo funkcjonalne i w znakomity sposób wykorzystują tę przestrzeń w łazience, która zwykle jest niezagospodarowana (miejsce nad i pod wanną). Grzejnik montowany w narożniku to model Corner z serii Iguana Plus. Określenie Plus wskazuje, że są to urządzenia o  zwiększonej o blisko 40 % mocy w stosunku do innych grzejników z kolekcji Iguana, dzięki czemu do ogrzania średniej wielkości łazienki wystarczy już najmniejszy grzejnik (125x31 cm) o wydajności 860 W. I choć grzejnik Iguana Corner Plus nie ma klasycznego kształtu drabinki, to dzięki dodatkowym akcesoriom takim jak relingi czy haczyki będzie doskonale spełniał funkcję łazienkowej suszarki.

Ciekawymi użytkowo rozwiązaniami z serii Iguana Plus są również trzy inne modele: Angula, Circo Pillar Cover oraz Circo Freestanding. Pierwszy z nich dedykowany jest do zabudowy narożnika zewnętrznego, zaś dwa kolejne to: grzejnik, którym można zabudować filar oraz wolno stojący grzejnik-kolumna. Dwa ostatnie modele chętnie stosowane są np. na poddaszach, gdzie ze względów konstrukcyjnych często zachowywane są  podpory. Bogata kolorystyka (blisko 60 barw z palety Jaga) pozwala tak wkomponować grzejniki-kolumny w przestrzeń, aby były one jak najbardziej naturalnym elementem pomieszczenia.

Świetnym rozwiązaniem do dużych pomieszczeń, zwłaszcza takich, które posiadają przeszklenia, są grzejniki kanałowe Jaga. „Kanały” dyskretnie ukryte w pobliżu okien są praktycznie niewidoczne w przestrzeni, a jedynym śladem ich obecności jest metalowa lub drewniana kratka.

Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB. Więcej informacji  na temat oferty grzejników można znaleźć na stronie internetowej www.jaga.com.pl

Firma powiązana:

Jaga Polska

Telefon 22 672 88 82
www.jaga.com.pl
info@jaga.com.pl

Jaga Polska