Nowości

Comfort Plus - innowacyjna wanna. Nowość w ofercie Koło

20.05.2013

Comfort Plus jest pierwszą wanną marki KOŁO z tak dużą liczbą dodatków i akcesoriów. Ergonomicznie wyprofilowane wnętrze z wygodnym oparciem pod plecy oraz podłokietniki są dodatkowymi zaletami wanny pełnej plusów. Komfort podczas kąpieli poprawią uchwyty, zagłówek, ławeczka - siedzisko, półeczka oraz ozdobna pokrywa odpływu zabezpieczona przed przypadkowym zamknięciem.

Zagłówek wykonany jest w technologii Technogel. Dzięki swojej elastyczności i specyficznym właściwościom bez problemu przywiera do każdego miejsca w wannie. Warstwa przylepna zagłówka nie zużywa się, tak więc z czasem nie straci swoich cech użytkowych. Pokrywa odpływu nie zamknie się przypadkowo. Umożliwia to np. branie natrysku bez obawy zamknięcia korka stopą.

- Do wyboru są dwa modele wanny – asymetryczna lub prostokątna - mogą być zainstalowane w narożniku lub przy ścianie. Wanna asymetryczna, produkowana jest w wersji prawej lub lewej. Przy rancie ma specjalną wzmocnioną półkę, która ułatwia wejście do wanny osobom mniej sprawnym lub dzieciom. - mówi Piotr Agata, Produkt Menedżer ds. Wanien w Sanitec Koło. - Oba modele mają takie same wyposażenie dodatkowe – model asymetryczny w standardzie natomiast prostokątny opcjonalnie – dodaje Piotr Agata.

Wanna asymetryczna ma wymiary 175 x 75 cm. W wannie prostokątnej zmieszczą się nawet osoby bardzo wysokie – największa z wanien ma rzadko spotykany wymiar 190 x 90 cm. Inne długości wanien (150 x 75, 160 x 80, 170 x 75, 180 x 80 cm) ułatwią dopasowanie jej zarówno do wielkości łazienki jaki i wzrostu.Wanny wykonane są z akrylu sanitarnego firmy LUCITE ®. Jest to tworzywo najwyższej jakości, które charakteryzuje się m.in.: długim utrzymywaniem temperatury kąpieli, miłym i ciepłym dotykiem oraz łatwością w utrzymaniu czystości.

Comfort Plus – innowacyjna wanna. Nowość w ofercie Koło. Do wanny asymetrycznej można dobrać specjalne panele – frontowy i boczne – wykonane z akrylu. Wanna Comfort Plus prostokątna może być obudowana specjalnymi panelami KOŁO wykonanymi z wilgocioodpornego MDF w kolorze białym lub wenge. Obudowy tego typu są łatwe w montażu i ewentualnym demontażu. Wanny Sprzedawane są w komplecie z nogami. Gwarancja na wyroby akrylowe wynosi 7 lat.

Źródło: Sanitec Koło

Więcej