Nowości

MoveOn - nowoczesna seria odkurzaczy

17.05.2013

Antracytowy, pastelowy morski, pastelowy żółty, ognisty czerwony – nie, to nie nazwy kolorów farb, a nowe odkurzacze z serii MoveOn. Urządzenia powstały w wyniku połączenia wyjątkowego wzornictwa i funkcjonalności – cech, dzięki którym sprzątanie staje się miłą czynnością, do której chętnie wracamy.

„Czy odkurzacz może być jednocześnie wydajny i ładny?”. Nowa seria odkurzaczy MoveOn nie pozostawia co do tego wątpliwości i twierdząco odpowiada na powyższe pytanie. Dostrzegalne na pierwszy rzut oka, soczyste kolory zachęcają do odkurzania już od… pierwszego spojrzenia na nie. Niewielkich rozmiarów sprzęt kryje w sobie niezawodną, niemiecką technologię budowy silnika, dzięki któremu zyskujemy wydajny przepływ powietrza, a co za tym idzie – szybką i skuteczną rozprawę z zanieczyszczeniami. 2200 W silnik wspomaga w jego pracy specjalny filtr HEPA, zatrzymujący nawet najmniejsze drobnoustroje, stając się dzięki temu idealną propozycją dla alergików, czy rodzin z małym dzieckiem. Funkcjonalność urządzenia podkreśla  także połączenie obrotowe 360o rury z odkurzaczem.

Rozwiązanie to, w zestawieniu z 10. metrowym zasięgiem odkurzacza, sprawia, że urządzenie staje się niezwykle łatwe w manewrowaniu i dociera do odległych miejsc sprzątania bez konieczności przełączania wtyczki. Nie bez znaczenia pozostaje także plecionka, którą pokryta jest rura odkurzacza - jeszcze bardziej wytrzymała i zaznaczająca nowoczesny design urządzenia. Komfort pracy odkurzaczy MoveOn  zwiększają również duże, wykończone gumą koła, wyglądające niczym opony samochodu wyścigowego. Specjalna ich budowa i wykończenie, nie tylko podkreślają ciekawy wygląd sprzętu, ale przede wszystkim skutecznie pokonują wysokie progi, perfekcyjnie radząc sobie z każdą nawierzchnią – utwardzonego parkietu czy dywanu z wysokim włosiem. Odkurzacze MoveOn, mimo kompaktowego kształtu, kryją w sobie aż 4. litrowy worek na kurz, dzięki czemu rzadziej go wymieniamy, zmniejszając jednocześnie koszty zakupy nowych.

MoveOn – nowoczesna seria odkurzaczy. Nowa  seria odkurzaczy marki Bosch to niezawodność i gwarancja działania na długie lata, którą zapewnia niemiecki zamysł produkcyjny „made in Germany”. Niewielkich rozmiarów odkurzacz MoveOn z łatwością można przechować nawet w najmniejszym pomieszczeniu lub… pozostawić na wierzchu, ciesząc oczy ich ciepłym kolorem.

Źródło: Bsh Sprzęt Gospodarstwa Domowego

Więcej