Nowości

Nowość! Bezpiecznie i stylowo - drzwi wewnętrzne wejściowe Cerber II firmy Pol-Skone

15.05.2013

Firma POL-SKONE wzbogaciła ofertę drzwi wewnętrznych wejściowych Cerber II o nowe zdobienia i kolory. Szeroka gama barw oraz różnorodność wzorów pozwala bawić się formą i zaaranżować spójne kolorystycznie wnętrze. Drzwi Cerber II dedykowane są przede wszystkim pomieszczeniom mieszkalnym oraz biurowym.

Podczas urządzania mieszkania warto pomyśleć o doborze koloru oraz wzoru drzwi wejściowych, by wraz
z wnętrzem tworzyły zgrany duet. Z myślą o klientach, którym zależy zarówno na bezpieczeństwie, jak i na perfekcyjnym wykończeniu wnętrz, firma POL-SKONE oferuje drzwi wejściowe wewnętrzne Cerber II. W oparciu o najnowsze trendy kolekcję wzbogacono o dwa nowe wystroje W4 i W5, w których główną rolę odgrywają tłoczenia. Do wyjątkowo bogatej palety barw dołączyły także drzwi powlekane foliami PCV w trzech nowych kolorach: złoty dąb, wiśnia i orzech, które doskonale będą się komponować z eleganckimi stylizacjami wnętrz.

Nowość! Bezpiecznie i stylowo - drzwi wewnętrzne wejściowe Cerber II firmy Pol-Skone. Przy wyborze wejściowych drzwi wewnętrznych kierujemy się przede wszystkim parametrami bezpieczeństwa. Zapominamy, że odpowiednio dobrana stolarka podkreśli charakter wnętrza i będzie dawać miłe wrażenie estetyczne od zewnątrz. Drzwi Cerber II dostępne są w 4 wystrojach i najszerszej na rynku palecie barw. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z aż 8 powierzchni: ECO TOP, TOP RESIST, LAMISTONE, SILKSTONE, FORNIROWANE, FOLIE PCV a także laminowane i malowane. Tak bogata paleta odcieni pozwala na perfekcyjne dobranie koloru stolarki do aranżowanej przestrzeni. Modele bez tłoczeń, o gładkiej powierzchni sprawiają wrażenie nowoczesnych i masywnych, potęgując poczucie bezpieczeństwa. Natomiast finezyjne skrzydło z tłoczeniami nadaje aranżacji lekkości oraz szyku, dlatego idealnie wpasuje się w aranżacje w stylu klasycznym. Misterne tłoczenia tworzą na powierzchni skrzydła swoistego rodzaju geometryczny obraz. Drzwi Cerber II wykonano w systemie przylgowym. Dostępne są wersje z ościeżnicą sosnową stałą lub regulowaną, wraz z dębowym progiem z aluminiową listwą, zabezpieczającą przed nadmierną eksploatacją. Istnieje możliwość zakupu samego skrzydła pasującego do standardowej metalowej futryny.

Konstrukcja drzwi Cerber II, jak i wykorzystane w nich zabezpieczenia, pozwolą czuć się w pełni bezpiecznie w mieszkaniu czy biurze. Ich budowa oparta jest na drewnianym ramiaku, który został obłożony dwiema odpornymi na wilgoć oraz bardzo wytrzymałymi płytami HDF. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa otworowana (opcjonalnie pełna). Okucia drzwi Cerber II składają się z zawiasów czopowych regulowanych w 3 płaszczyznach, dwóch niezależnych bolców antywyważeniowych i dwóch zamków wpuszczonych trzybolcowo na wkładkę patentową. W przypadku samego skrzydła występują zawiasy czopowe pasujące do ościeżnic zgodnych z polskimi normami branżowymi (2 szt. w „80”, 3 szt. w „90”), dwa niezależne bolce antywyważeniowe oraz dwa zamki wpuszczane jednopunktowe na wkładkę patentową. Dodatkowo drzwi Cerber II dostępne są w wersji dźwiękoizolacyjnej, o wysokim współczynniku 39 dB. W dużym stopniu ogranicza to przenikanie hałasów z holi czy klatek schodowych, wpływając tym samym na poczucie komfortu osób przebywających w pomieszczeniu. Drzwi Cerber II w wersji 39 dB posiadają zawiasy czopowe regulowane w 3 płaszczyznach, 5 niezależnych bolców antywyważeniowych oraz zamek listwowy wielopunktowy z wkładkami klasy 6.

Źródło: Pol-Skone

Więcej

Firma powiązana:

Pol-Skone

Telefon 81 744 30 11
www.pol-skone.pl
poczta@pol-skone.eu

Pol-Skone