Nowości

Jeger Color Paint - matowa elegancja

14.05.2013

Wiosenny okres oraz zmiany wśród budzącej się do życia natury, inspirują nas do metamorfoz swojego otoczenia. Najczęściej decydujemy się wtedy na zmianę koloru ścian, dzięki czemu całe pomieszczenie nabiera świeżości i odmiennego wyglądu. Pomocna w odświeżeniu ścian będzie nowa na rynku farba Color Paint marki JEGER, dostępna w bardzo szerokiej gamie matowych odcieni.

JEGER Color Paint jest wysokojakościową, szybkoschnącą i łatwą w użyciu farbą lateksową, która zapewni malowanej powierzchni eleganckie matowe wykończenie. Oprócz tego, że jest ona przeznaczona do malowania wewnątrz pomieszczeń, używana jest również jako warstwa bazowa pod efekty dekoracyjne JEGER, zwiększając wydajność efektów. Przed bezpośrednim nakładaniem JEGER Color Paint należy się upewnić, że podłoże jest suche, gładkie oraz odpylone. Główną zaletą farb JEGER Color Paint jest to, iż są one wydajnymi produktami łatwymi w aplikacji, które są od razu gotowe do użycia. Dodatkowo po wyschnięciu farby otrzymujemy powierzchnię odporną na szorowanie. Farba przeznaczona jest do aplikacji wałkiem. Przed rozpoczęciem malowania farbę trzeba przelać do kuwety malarskiej. Kolejnym krokiem jest nałożenie farby na ścianę. Robimy to przy pomocy długich, płynnych ruchów. Na komfort użycia zdecydowanie wpływa to, iż farba nakłada się równomiernie, bez powstawania niepożądanych smug. Po zakończeniu pracy otrzymamy estetyczne, matowe wykończenie ściany.

Jeger Color Paint – matowa elegancja. Farba JEGER Color Paint dostępna jest w szerokiej gamie atrakcyjnych barw, co pozwala wprowadzić do naszych wnętrz nowoczesne trendy kolorystyczne. Korzyścią przemawiającą za wyborem farby JEGER Color Paint jest jej neutralny, niemalże niewyczuwalny, zapach, który umożliwia pracę nawet w zamkniętym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki silnym właściwościom kryjącym w większości przypadków powinna wystarczy jednokrotna aplikacja, by uzyskać satysfakcjonujący nas efekt. Jeżeli jednak zajdzie konieczność nałożenia drugiej warstwy, możemy zrobić to już po 2 godzinach, ponieważ farba JEGER Color Paint jest szybkoschnąca. W związku z tym ważne jest, by jedną powierzchnię pomalować w ciągu jednego cyklu roboczego. Po wyschnięciu produktu otrzymamy trwałą, odporną na szorowanie powłokę, która nada całości pomieszczenia gustownego charakteru. Słoneczna pogoda pobudza nas do odważnych kroków w aranżacjach swoich wnętrz. Dzięki farbom JEGER Color Paint w sposób łatwy i szybki nadamy ścianom nowego, eleganckiego wykończenia.

Źródło: Jeger

Więcej