Nowości

Nowa linia mebli łazienkowych zaprojektowana przez Mindsailors i KOŁO

05.01.2010

KOŁO Sanitec, przy współpracy z polskim studiem wzornictwa MINDSAILORS, wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję mebli łazienkowych Domino. Jest to trzecia kolekcja mebli przygotowana przez Mindsailors z myślą o marce KOŁO. Modułowy system mebli Domino marki KOŁO umożliwia dowolne zestawianie elementów i własną kompozycję przestrzeni...

Uniwersalna stylistyka gwarantuje dopasowanie ich do zróżnicowanych kształtów ceramiki marki KOŁO. Szafki podumywalkowe i boczne, z drzwiami lub z szufladą, prawe lub lewe, wysokie i niskie, a do tego lustro, dodatkowy koszyk na drobiazgi i osłony ze stali nierdzewnej - elementy najnowszej kolekcji, niczym kostki dziecięcego domino, możemy w dowolny sposób łączyć.

W kolekcji mebli Domino przestrzeń do przechowywania wykorzystana została maksymalnie dzięki szufladom o specjalnej konstrukcji. W szafkach podumywalkowych zadbano o odpowiednią, wydzieloną przestrzeń na syfon. Dla wygody możemy zamontować w nich również wysuwany koszyczek na drobne przedmioty. W szafkach bocznych natomiast do dyspozycji mamy całą przestrzeń szuflady, podzieloną przegródkami dla lepszej organizacji i porządku. Unikalnym rozwiązaniem jest możliwość wykorzystania tego samego modułu Domino zarówno jako szafki podumywalkowej, jak i bocznej komody. Zmiana funkcji jest bardzo prosta i odbywa się za pomocą kilku ruchów.

Kolekcję cechuje uniwersalne wzornictwo, dzięki czemu meble idealnie wkomponują się w styl każdej łazienki. Część frontowa szafek jest znacznej grubości, dając wrażenie solidności i trwałości. Natomiast wcięcie biegnące przez całą szerokość frontu, pełniące funkcję uchwytu, łamie poczucie masywności szafek, dodając im lekkości i finezji. Meble dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Tradycyjna biel z łatwością wpasuje się w przeróżne barwy współczesnych aranżacji. Pasjonatów wnętrz utrzymanych w tonacjach brązów i szarości z pewnością zainteresują modele w kolorach ciemnego wenge z cappuccino. Prostota i uniwersalna kolorystyka umożliwiają łączenie mebli Domino z płytkami i dodatkami w różnym stylu.

źródło:  KOŁO Sanitec

Więcej