Nowości

Klej Hybrydowy HB-820. Nowość!

09.05.2013

Selena SA - jedyny polski producent klejów hybrydowych do parkietu wprowadza właśnie na rynek nowość, innowacyjny elastyczny klej hybrydowy Artelit HB-820. Klej ma szerokie zastosowanie i może być stosowany do klejenia większości drewnianych podłóg.

HB-820 jest nietoksyczny, bezzapachowy, spełnia wszystkie europejskie normy i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Utwardza się na skutek reakcji z wilgocią zawarta w powietrzu atmosferycznym tworząc trwale elastyczną silna spoinę klejową. Nowość Seleny, klej Artelit HB-820 należy do najnowszej generacji  klejów nie zawierających  rozpuszczalników, ani wody. Produkt rekomendowany jest do przyklejania niemal wszystkich elementów drewnianych w tym w szczególności do klejenia najbardziej ostatnio popularnych parkietów wielowarstwowych. HB-820 jest klejem nietoksycznym, bezzapachowym, nie zawierającym izocyjanianów i tworzącym po utwardzeniu elastyczną spoinę, co kompensuje siły powstające podczas naturalnej pracy drewna. W odróżnieniu od klejów dwuskładnikowych HB-820 nie wymaga od osoby układającej parkiet dokładnego mieszania 2 składników, nie wymaga pośpiechu i wykonywania prac w szybkim tempie.

- Dobra jakość w bardzo dobrej cenie – tak charakteryzuje klej HB-820 Janusz Ciszek, dyrektor sprzedaży systemów podłogowych Artelit Professional. – Klej ten jest równie silny, jak kleje dwuskładnikowe, ale w odróżnieniu od nich HB-820 jest bardziej wydajny, a dodatkowo łatwo jest usunąć jego pozostałości, co przyczynia się do większego komfortu pracy parkieciarzy i zadowolenia klienta końcowego – dodaje Janusz Ciszek. Klej hybrydowy Artelit HB-820 charakteryzuje też bardzo duża siła wiązania i czas pracy do 90 minut.

Klej Hybrydowy HB-820. Nowość! Artelit Professional to szeroka i systemowa oferta produktów do montażu parkietów oraz wykładzin. HB-820 to kolejny klej hybrydowy marki Artelit Professional, która jest obecna na polskim rynku już ósmy rok. Marka obecna jest na polskim rynku już od 8 lat, a w innych 6 krajach europejskich od 6 lat. Klej HB-820 to już kolejny klej tego typu produkowany we własnym zakładzie produkcyjnym przez Selenę. Poprzedni sprzedawany od 3 lat Artelit HB-810 cieszy się popularnością i dobrą opinią wśród parkieciarzy. Właścicielem marki Artelit Professional jest firma Selena, będąca w 100% polskim producentem chemii budowlanej sprzedającym swoje produkty w ponad 70 krajach na całym świecie.  

Dane techniczne:
- czas pracy – do 90 minut
- wydajność – 0,7 – 1,4 kg/m2
- rodzaj spoiny – trwale elastyczna

Źródło: Selena

Więcej

Firma powiązana:

Selena

Telefon 71 78 38 301
www.selena.com, www.tytan.pl
kontakt@selena.com

Selena