Nowości

Zdalny monitoring instalacji solarnej

06.05.2013

W najbliższym czasie swoją premierę będzie miał zdalny monitoring instalacji solarnych i pomp ciepła oferowanych przez firmę Hewalex.

Po wpięciu modemu GSM lub WLAN  do sterownika G422-P06 użytkownik będzie miał możliwość zdalnego podglądu bieżących parametrów instalacji, jak również ich zmiany. Zarejestrowane zostaną parametry pracy instalacji od początku uruchomienia opcji monitorowania. Pozwoli to na generowanie ciekawych raportów i analiz wyników z użytkowania systemu przygotowania ciepłej wody użytkowej. Podłączenie sterownika do modemu umożliwi również szybkie reagowanie w przypadku stanów alarmowych - system zawiadomi użytkownika i serwis techniczny o nieprawidłowościach pracy poprzez wysłanie komunikatu w formie e-maila i SMS. Zaprezentowane rozwiązanie pozwoli użytkownikom na skorzystanie z dodatkowej naszej opieki serwisowej on-line. Umożliwi to optymalizację pracy i zagwarantuje osiąganie maksymalnych uzysków energetycznych przez instalację solarną czy też pompę ciepła.

Zdalny monitoring instalacji solarnej. Już dziś można zobaczyć wersję demo systemu, który został podłączony do działającej instalacji solarnej: Sprawdź jak to działa

Źródło: Hewalex

Więcej

Firma powiązana:

Hewalex

Telefon 32 214 17 10, infolinia 801 000 810
www.hewalex.pl
hewalex@hewalex.pl

Hewalex