Nowości

Linia Inspiration marki Mastercook – przygoda z kształtem doskonałym

04.01.2010

Kwintesencją stylu nowoczesnych wnętrz jest spójność i elegancja. Linia Inspiration marki Mastercook, dedykowana studiom mebli kuchennych, łączy w sobie najwyższą technologię z niepowtarzalnym wzornictwem. Spójna linia wzornicza sprzętu AGD, jego minimalistyczny, wyrafinowany styl i szlachetna, chłodna stal, nadadzą każdej przestrzeni wyjątkowy charakter...

Bogactwo unikalnych rozwiązań i komfort użytkowania inspirują do spełnienia marzeń o kuchni idealnej.

Wymarzona kuchnia to wnętrze harmonijne, zgodne z naszym stylem życia i upodobaniami. Dostępna tylko w wybranych salonach mebli kuchennych linia Inspiration marki Mastercook, stwarza niezliczone warianty kompozycji sprzętu AGD i dopasowywania go do indywidualnych potrzeb. Różnorodność piekarników, płyt grzewczych i okapów, pozwala stworzyć zestaw do gotowania, adekwatny do naszych wymagań i spójny z nowoczesnym designem kuchni.

Zwolennicy gotowania na gazie docenią funkcjonalność i pełne bezpieczeństwo użytkowania płyty gazowej 3CMI-4GLS. Wielbiciele modeli ceramicznych będą czerpać wiele przyjemności z przyrządzania posiłków na płycie C4D64Z2S. Miłośników innowacyjnych rozwiązań zaskoczy niespotykana moc oraz łatwość sterowania w płycie indukcyjnej I2DE64S. Spójne stylistycznie z płytami modele okapów z linii Inspiration, pozwolą cieszyć się zawsze czystym i świeżym powietrzem, nawet po przygotowaniu wielkiej kulinarnej uczty.

Doskonałe rezultaty pieczenia zagwarantuje natomiast zaawansowana technologia piekarników. Unikalny system czyszczenia pirolitycznego sprawi, że wszystkie zabrudzenia zostaną zamieniane w popiół, w temperaturze powyżej 500°C. Blachy w piekarniku pokrywa specjalna, długowieczna emalia, dzięki czemu nie trzeba ich wyciągać przed rozpoczęciem czyszczenia. System Impulse, umożliwiający automatyczne wysuwanie wkładów nawet do 2/3 długości, zapewni nam łatwy i bezpieczny dostęp do potrawy w czasie pieczenia. Elektroniczny programator reagujący na dotyk, pozwoli na szybką i sprawną obsługę urządzenia.

Dzięki innowacyjnej linii Inspiration marki Mastercook stworzenie oryginalnego, nowoczesnego i przyjaznego domownikom kuchennego wnętrza jest dziś marzeniem, które można łatwo spełnić.

źródło: Mastercook

Więcej

Firma powiązana:

Fagormastercook

Telefon 071 32 44 555
www.mastercook.pl
kontakt@fagormastercook.pl

Fagormastercook