Nowości

Piękny powiew świeżości

24.04.2013

W majestatycznym, czarnym kolorze, pod znakiem wyróżniającego, ponadcza-sowego wzornictwa. Nowy okap marki Siemens, nie tylko udoskonala pracę w kuchni, ale również uszlachetnia jej wnętrze.Nowy okap kominowy marki Siemens to przede wszystkim synonim wyjąt-kowego komfortu użytko-wania, za którym kryje się moc innowacyjnych roz-wiązań technologicznych.

Jednym z nich jest techno-logia szczelinowa budowy filtra. Dzięki jej zastosowaniu tradycyjne, dotąd wykorzystywane w okapach kratki filtra, zastąpiły specjalne szczeliny. Rozwiązanie to poprawia wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zwiększa jego wydajność, skutecznie likwidując problem osadzających się na meblach drobinek tłuszczu. Funkcją, którą jeszcze bardziej podkreśla innowacyjność okapu marki Siemens jest wskaźnik nasycenia filtra. Umiejscowione we wnętrzu urządzenia sensory za pomocą specjalnego wskaźnika, przypomną o konieczności jego wymiany lub czyszczenia.

Nowy okap marki Siemens wyróżnia także wysoka wartość jego wydajności – 750m3/h. Dodatkowo wartość tę wspiera także funkcja intensywnego wentylowania, uzupełniona o możliwość powrotu do pracy normalnej. Poza wspomnianym trybem intensywnym, prędkość pochłaniania zapachów można regulować na trzech poziomach. Dzięki temu okap idealnie dostosowuje swoją wydajność do naszych potrzeb i czasu, jaki chcemy spędzić w kuchni.

Piękny powiew świeżości. Ważnym elementem wyposażenia okapów jest również ich oświetlenie i powiązane z nim funkcje. Regulacja jego natężenia (Dimm), a także tzw. softLight, dzięki któremu oświetlenie jest stopniowo włączane i wyłączane, pozwala uzyskać efekt niezwykle delikatnego i zarazem intensywnego światła. Inspirujące jest także biało-niebieskie podświetlenie okapu, które idealnie dopełnia design urządzenia. Okap LC98KA570, dzięki niebanalnej formie, podkreślonej klasyczną szklaną czernią, poza funkcją użyt-kową, staje się również pożądaną dekoracją wnętrza każdej kuchni.

Źródło: Siemens

Więcej