Nowości

Nowy model bramy garażowej Nice

23.04.2013

Oferta segmentowych bram garażowych Nice została rozszerzona o nowy model Nice Simple Classic. Jest to odpowiedź na rosnące wymagania klientów dotyczące ekonomicznych modeli bram garażowych.

Nowy model jest zbliżony konstrukcyjnie do popularnych modeli Classic, Premium oraz Design. Jedyną różnicą konstrukcyjną jest panel, który w nowym modelu bramy dostępny jest w strukturze Woodgrain z przetłoczeniem wąskim. Bramy Nice Simple Classic dostępne są w 13 wymiarach standardowych oraz 6 kolorach podzielonych na dwie grupy: podstawowej (Brąz Sepia, Biel) oraz standardowej (Brąz Sarni, Brąz Czekoladowy, Brąz Szary, Irchowo Beżowy). Wymiary oraz kolory zostały dobrane przez ekspertów Nice na podstawie analizy popularności poszczególnych modeli.

Nowy model bramy garażowej Nice. Podstawowym celem wdrożenia nowego modelu było stworzenie oferty, która w połączeniu z wąskim tłoczeniem, strukturą Woodgrain imitującą naturalne drewno oraz odpowiednim kolorem stanowiłaby doskonałą alternatywę dla popularnych obecnie kolorów drewnopodobnych. Nowe bramy dostępne będą zarówno w opcji bram ręcznych, jak i automatycznych. Modele automatyczne Nice Simple Classic wyposażane są w napędy KINGgates: Ovo (w bramach o wymiarach od 2400x2000 mm do 2600x2375 mm) oraz Rolls700 (w bramach od 4500x2125 mm do 5000x2250 mm). Oba napędy standardowo wyposażone zostały w kewlarowy pasek zbrojony oraz pilot 4-kanałowy KINGgates. Bramy garażowe Nice Simple Classic dostępne są w sieci blisko 1500 Partnerów Handlowych Nice na terenie całej Polski.

Źródło: Nice Polska

Więcej

Firma powiązana:

Nice Polska

Telefon 22 759 40 00
www.nice.pl
nice@nice.pl

Nice Polska