Nowości

Układy mieszające do obniżenia temperatury w ogrzewaniu podłogowym

22.04.2013

W ofercie firmy Kisan w 2013 roku znalazły się nowe wersje układów mieszających do obniżenia temperatury w ogrzewaniu podłogowym.

Układy mieszające do obniżenia temperatury w ogrzewaniu podłogowym
  • układ mieszający z zaworem trójdrogowym i pompą 3-biegową - zestaw do montażu do rozdzielacza ogrzewania podłogowego. W zestawie zamontowano 3-biegową pompę Wilo RS 15/6-3. Regulacja temperatury zasilającej ogrzewanie płaszczyznowe następuje na zaworze trójdrogowym ESBE VTA 322 o zakresie temperatury 35-60°C (Kvs zaworu 1,6 m3/h).
  • układ mieszający z pompą elektroniczną i zaworem trójdrogowym - zestaw do montażu na rozdzielaczu. W zestawie zamontowano elektroniczną pompę Wilo Yonos PARA 15/6. Regulacja temperatury zasilającej ogrzewanie płaszczyznowe następuje na zaworze trójdrogowym ESBE VTA 322 o zakresie temperatury 35-60oC (Kvs zaworu 1,6 m3/h).
  • rozdzielaczowy układ mieszający z zaworem trójdrogowym UMRc - kompletny zestaw do regulacji temperatury i przepływu w pętlach ogrzewania płaszczyznowego. Wyposażony jest standardowo w układ mieszający z pompą 3-biegową oraz 2÷12 sekcyjne rozdzielacze mosiężne. Rozdzielacze posiadają na belce górnej przepływomierze o zakresie regulacji od 0 do 5 l/min. oraz na belce dolnej termostatyczne wkładki zaworowe o standardzie gwintu M30x1,5 z możliwością zainstalowania siłowników sterujących zaworami.

Źródło: Kisan

Więcej

Firma powiązana:

Kisan

Telefon 16 649 20 61
www.kisan.pl
kisan@kisan.pl, marketing@kisan.pl

Kisan