Nowości

Najnowsza generacja kotłów ecoTEC plus

16.04.2013

Najnowsza generacja kotłów ecoTEC plus firmy Vaillant zaowocowała w wiele ciekawych, innowacyjnych rozwiązań wpływających na nowy wymiar efektywności. Nowy ecoTEC plus to mniejsze zużycie energii, zoptymalizowane spalanie przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia gazu oraz uproszczona procedura uruchamiania urządzenia.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania „podłącz i korzystaj" połączenie regulatora z urządzeniem, na przykład calorMATIC 470, jest łatwe i szybkie. ecoTEC plus to również nowy design, który wraz z wysoką jakością produktu został uhonorowany prestiżową nagrodą IF design award. 

Do szczególnych, nowych rozwiązań zastosowanych w kotle ecoTEC plus, świadczących o ich optymalnym dopasowaniu do potrzeb użytkownika należą:

  • ELGA - system elektronicznej regulacji składu mieszanki gazowo-powietrznej ELGA w kotle ecoTEC plus gwarantuje optymalne spalanie w każdym czasie, także przy obniżonym ciśnieniu gazu zimą;
  • System Comfort Backup – rozpoznaje każde odstępstwo od optymalnych warunków i automatycznie dopasowuje tryb pracy kotła do okoliczności;
  • Pompa o wysokiej sprawności – bardzo oszczędnie zużywa energię elektryczną, zapewniając dodatkowe oszczędności energii nawet o 76%.
  • Mikroprocesowa technika – pozwala na pełną optymalizację procesu spalania. Samoczynna korekta pracy do częściowego obciążenia umożliwia dłuższy jednostkowy czas pracy urządzenia i mniejszą ilość załączeń.

Vaillant poza ofertą dedykowaną domkom jednorodzinnym wzbogacił ofertę o kotły ecoTEC większej mocy 80/100/120 kW, które w układach kaskadowych są w stanie skutecznie ogrzać obiekty do 9000 m2 o zapotrzebowaniu na ciepło do 700 kW.

Nowa linia kondensacyjnych kotłów ecoTEC plus to połączenie lat doświadczeń marki Vaillant z nowatorską technologią branży grzewczej.

Najnowsza generacja kotłów ecoTEC plus, te wydajne, oszczędne, bezpieczne oraz ekologiczne urządzenia nadają się do montażu w każdych warunkach, w każdym gospodarstwie domowym. Nowy produkt dostępny jest w sprzedaży od 22 kwietnia br.

Źródło: Vaillant

Więcej

Firma powiązana:

Vaillant

Telefon 22 323 01 00, 0 801 804 444, 22 323 01 50 (Infolinia)
www.vaillant.pl
vaillant@vaillant.pl

Vaillant