Nowości

KOŁO Domino XL – uniwersalna seria mebli do łazienki

15.04.2013

Meble łazienkowe Domino XL wyróżniają praktyczne rozwiązania umożliwiające funkcjonalną aranżację wnętrza. Szafki podumywalkowe mogą być kompletowane z umywalkami aż ośmiu serii ceramiki KOŁO.

Dzięki uniwersalnej formie, meble Domino XL można łączyć z prawie 30 umywalkami KOŁO. W takim zestawie umywalka, w zależności od typu, może być postawiona na blacie szafki lub zawieszona nieco wyżej i kompletowana z osłoną syfonu. To łatwy sposób na uzyskanie indywidualnego rozwiązania pasującego do stylu wnętrza.

KOŁO Domino XL – uniwersalna seria mebli do łazienki. Elastyczność kompozycji zapewnia swobodę w urządzaniu wnętrz o różnej wielkości i stylu. Nazwa DOMINO XL nie jest przypadkowa – tak jak klocki w popularnej grze, meble można dowolnie zestawiać i dostosować do pomieszczenia. Do wyboru są szafki podumywalkowe i szafki boczne. Szafki mogą być zawieszone na ścianie lub ustawione na regulowanych nóżkach.

DOMINO XL łączy w sobie aspekt praktyczny z wysoką jakością wykończenia. Każda z szafek serii jest dostępna w wykończeniu wenge lub białym połysku. Pozwala to na dostosowanie ich do dowolnej koncepcji aranżacyjnej i kolorystycznej łazienki. Praktyczne rozwiązania, jak np. uchwyt na wysokości całej szafki czy system cichego domykania drzwiczek, zwiększają komfort użytkowania.

Meble DOMINO XL zostały wykonane z materiałów wilgocioodpornych. Zawiasy i okucia mają dożywotnią gwarancję. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań meble mogą służyć przez długie lata.

Źródło: Sanitec Koło

Więcej