Nowości

Porta FIT

15.12.2009

Porta FIT to „szyta na miarę”, szeroka gama produktów dostosowana do indywidualnych  wymagań klienta. Kolekcja została przygotowana w 25 kolorach oraz w 3 różnych jakościach począwszy od oszczędnej i atrakcyjnej cenowo wersji Portadecor, poprzez efektowną o wysokiej jakości użytkowej okleinę Portadur, aż po niezwykle odporną dającą gwarancję wieloletniego użytkowania drzwi okleinę CPL HQ...

Laminat CPL HQ to materiał z kategorii Long Life Product stosowany w mieszkaniach o podwyższonym standardzie oraz wszędzie tam, gdzie drzwi narażone są na intensywne użytkowanie z sugerowanym przeznaczeniem do hoteli, budynków biurowych oraz innych miejsc użyteczności publicznej.

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA

W modelach wzór A, B, C wypełnienie skrzydła drzwi stanowi konstrukcja mieszana składająca się z „plastra miodu” i płyty stabilizującej lub w całości z płyty pełnej wzmocnionej sklejką (opcja za dopłatą). W modelu wzór D standardowym wypełnieniem jest płyta pełna. Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie płytą HDF. Konstrukcje skrzydła drzwi uzupełniają zamiennie szyba lub panel płaski (obustronnie oklejona płyta HDF 8 mm).


PROFIL KRAWĘDZI SKRZYDŁA

Profil krawędzi skrzydła drzwi „K“. Oba boki oraz góra skrzydła są okleinowane taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła.


POKRYCIE 

Skrzydło drzwi jest pokryte okleiną Portadecor, Portadur (układ pionowy) lub CPL HQ (Continuous Pressure Laminate High Quality). Ramka z MDF-u oklejona w kolorze skrzydła o dwóch różnych profilach w zależności od rodzaju pokrycia (odmienny dla CPL HQ).


WZORY

Jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe we wszystkich wzorach. Skrzydła możliwe do wykonania w wersji do drzwi przesuwnych jednoskrzydłowych – bez zawiasów i przylgi, w dolnym ramiaku nafrezowany rowek pod element prowadzący montowany do podłogi (na wyposażeniu systemu).


AKCESORIA

W cenie skrzydła:

  • Dwa zawiasy czopowe standard
  • Trzy zawiasy w skrzydle o wymiarze „100” oraz we wszystkich rozmiarach w okleinie Portadur
  • Zamek: na klucz zwykły, z blokadą łazienkową lub dostosowany pod wkładkę patentową
  • Szyba matowa hartowana1 lub „chinchila”
  • Pochwyt okrągły (do drzwi przesuwnych)


WYMIARY SKRZYDŁA

Jednoskrzydłowe: „60“, „70“, „80“, „90“, „100“ Dwuskrzydłowe: „120“ ÷ „200“ 2

CENA: od 310 zł netto

 

źródło: Porta

Więcej

Firma powiązana:

Porta KMI Poland

Telefon 58 677 81 00
www.porta.com.pl
info@porta.com.pl

Porta KMI Poland