Nowości

Podłogi Boen Chaletino – nowość dla entuzjastów drewna

11.04.2013

Niedawno firma BOEN wprowadziła do swojej oferty prestiżową serię Chaletino, skierowaną  do koneserów drewnianych podłóg. Łączy ona staranność wykonania ze specjalnie wyselekcjonowanym surowcem. Chaletino to dębowe podłogi olejowane, szersze i znacznie dłuższe od większości dostępnych podłóg.

Podłogi Chaletino to seria desek dębowych do przestronnych, reprezentacyjnych wnętrz. Deski z tej serii mogą być montowane nie tylko w mieszkaniach, ale  również we wnętrzach intensywnie użytkowanych, takich jak biura, sale konferencyjne, gabinety, a także sklepy, restauracje, szkoły i inne. Do serii należą podłogi dębowe o różnych odcieniach i wybarwieniach. Od Dębu Tradtional - deski o naturalnej barwie, poprzez podłogi rozjaśnione: Dąb Stonewashed Old Grey, Dąb Traditional White, Dąb Pearl, Dąb Coral,  po ciemne deski, o brązowym, czekoladowym lub grafitowym wybarwieniu, jak Dąb Antique, Dąb Sand czy Dąb Chocolate. Podłogi z serii Chaletino dobrze uzupełniają wnętrza urządzone w stylu rustykalnym, który eksponuje proste wnętrza, przytulnie urządzone, w których dominują ciepłe barwy.

Podłogi Boen Chaletino – nowość dla entuzjastów drewna. Podłogi z  serii Chaletino są trzywarstwowe, w których warstwa wierzchnia o grubości ok. 4,5 mm została zabezpieczona olejem Natural Plus (dzięki czemu nie wymaga już olejowania zaraz po ułożeniu). Łączna grubość deski wynosi 20 mm, a długość 2750 mm. Wyjątkowe rozmiary podłogi podkreśla widoczna faza, stanowiąca wykończenie podłogi z wszystkich 4 stron. Deski są mocowane na klasyczne złącze pióro-wpust. Podłogi Chaletino należy przymocować do podłoża (przy pomocy śrub lub kleju). Obce pióra, które dostarczane są razem  z podłogą, służą do montażu desek na krótkim boku. Należy je przykleić za pomocą odpowiedniego kleju. W przypadku montażu pływającego, nie wolno kleić desek na połączeniach pióro-wpust. Gwarancja na podłogi BOEN wynosi  20 lat.

Źródło: Boen

Więcej

Firma powiązana:

BOEN Polska

Telefon 663 188 887
www.boen.pl
robert.kowalski@boen.pl

BOEN Polska