Nowości

Nowe zmywarki BEKO – ekstra przestrzeń dla Twoich naczyń

09.12.2009

W licznych rodzinach zmywarka okazuje się niezwykle pomocna. Stosy brudnych naczyń zamiast piętrzyć się w zlewie, wędrują do wnętrza urządzenia. Aby były czyste wystarczy nacisnąć przycisk i poczekać. Gorzej jeśli naczyń jest na tyle dużo, że nie mieszczą się do zmywarki. Wtedy można umyć je ręcznie, wstawić dwa programy zmywania lub wymienić zmywarkę...

Firma BEKO wprowadza właśnie trzy nowe modele, które mieszczą aż o 3 komplety naczyń więcej niż standardowe urządzenia.

Sztuka wykorzystania przestrzeni

Większość zmywarek dostępnych na rynku ma albo 45 cm szerokości i mieści 10 kompletów naczyń albo 60 cm szerokości i mieści 12 kompletów naczyń. Jeśli masz większe wymagania i chciałbyś nabyć bardziej pojemne urządzenie – możesz wybrać jeden z trzech nowych modeli BEKO:

  • DSN 6839 FX Extra – z odkrytym panelem ze stali nierdzewnej, na którym nie pozostają odciski palców, wyposażona w wyświetlacz LCD

  • DSN 6834 B Extra – z odkrytym, panelem z czarnego szkła, wyposażona w wyświetlacz LCD

  • DIN 5832 Extra – z panelem w pełni zintegrowanym

Wszystkie te zmywarki to modele przeznaczone do zabudowy. Każda z nich, mimo zachowania standardowych wymiarów zewnętrznych, mieści aż 15 kompletów naczyń. Aby to osiągnąć ich wnętrze zostało precyzyjnie przemyślane. Wsporniki na talerze w koszu dolnym są składane, a system Acrobat umożliwia regulację wysokości górnego kosza nawet przy pełnym załadunku. W każdym modelu znajdziemy także regulowane półeczki na kubki.

Higiena bez kompromisu
W trzech nowych zmywarkach BEKO zastosowano szereg rozwiązań, które pozwalają dbać o higienę najmłodszych i nie tylko – tak zwany Pakiet Higieniczny. Pomaga w tym specjalny stojak na butelkę, czy tacka na dziecięce sztućce umieszczona pod górnym koszem. W trosce o higienę zmywania zastosowano także uszczelkę drzwi z powłoką antybakteryjną. Zmywarki te wyposażone są w unikalny program „Babycare”, który dokładnie oczyszcza naczynia temperaturze 70°C i dba o bardzo dokładne wypłukanie detergentów. Dzięki skuteczności czyszczenia naczyń wynoszącej 99,99 % zmywarki BEKO z programem Babycare otrzymały niemiecki certyfikat LGA.


Bogactwo funkcji
Nowe zmywarki BEKO są bardzo ciche, dzięki czemu zmywanie o późnych porach przestaje być problemem. Możemy też skorzystać z funkcji opóźnienia startu – nawet do 24 godzin. Każda z nich może się pochwalić klasą energetyczną, zmywania i suszenia na poziomie AAA. 

Więcej