Nowości

KLUDI AMBIENTA – harmonijne piękno

22.03.2013

Targi ISH to miejsce premiery nowej serii armatury łazienkowej o jedynym w swoim rodzaju wzornictwie – KLUDI AMBIENTA.
Niespotykany, ciekawy kształt oraz szeroki asortyment  uwzględniający także łazienkowe akcesoria – to dwa podstawowe wyróżniki tej nowej serii produktów KLUDI.

Design KLUDI AMBIENTA zwraca uwagę subtelnością i harmonią. Zaprasza użytkownika do kontaktu i kusi swoją urodą. Bateria umywalkowa KLUDI AMBIENTA ma monolityczną formę, której elementy składowe w żaden sposób nie odciągają uwagi obserwatora. Jest efektowna niczym rzeźba, wywołuje emocje, gdy na nią patrzymy i gdy jej dotykamy. Jedynie dyskretne czerwono-niebieskie oznaczenie pozwala dostrzec intuicyjny w obsłudze uchwyt, który reguluje strumień wody i temperaturę. Uchwyt, kiedy nie jest użytkowany, stanowi integralny element całości baterii.

Bateria KLUDI AMBIENTA jest prosta w obsłudze. Wystarczy kontynuować naturalny ruch ręki i łagodnie przesuwać do tyłu górną część jej korpusu. Lekki, niemal nieodczuwalny impuls sprawia, że woda zaczyna płynąć łagodnym strumieniem. Prosty ruch obrotowy pozwala regulować temperaturę. Perfekcyjną regulację zapewnia sprawdzona technologia głowic ceramicznych KLUDI. W bateriach umywalkowych  zastosowano także system KLUDI SoftFlow, pozwalający na ograniczanie zużywanej wody do 5 litrów na minutę.

KLUDI AMBIENTA – harmonijne piękno. Bogactwo asortymentu w serii KLUDI AMBIENTA czyni ją idealnym narzędziem do wyposażania indywidualnie projektowanych łazienek. Baterie umywalkowe stojące o różnej wysokości, jak również baterie ścienne  o różnej  długości wylewki, znakomicie komponują się z umywalkami. To sprawia, że łatwo je dostosować do indywidualnych potrzeb i warunków w miejscu instalacji. Podtynkowe baterie natryskowe i wannowe KLUDI AMBIENTA są oczywiście kompatybilne z modułem KLUDI FLEXX.BOXX.

Seria KLUDI AMBIENTA to nie tylko armatura, ale także szeroki asortyment akcesoriów łazienkowych. Wśród nich znaleźć można dopełniające wnętrze dodatki, takie jak np. mydelniczka, uchwyty na ręcznik papierowy, czy wieszaki na ręczniki. Unikalny design serii KLUDI AMBIENTA został doceniony przez ekspertów. Otrzymała już nagrody iF Product Design Award oraz Plus X Award.

W uzasadnieniu tej ostatniej czytamy m.in.: „Forma baterii umywalkowej KLUDI AMBIENTA odzwierciedla aktualną tendencję do łączenia miękkich, delikatnych płaszczyzn z wyraźnymi zakrzywionymi konturami. Całość jest zwarta i sprawia, że czyszczenie baterii jest łatwe i wygodne. Prostota i ergonomia uchwytu zapewnia, że jego użycie jest płynne oraz intuicyjne. Uchwyt przechyla się do tyłu, by uruchomić wypływ wody, i obraca w prawo bądź lewo w celu regulacji jej temperatury”.

Źródło: Kludi

Więcej

Firma powiązana:

Kludi Armaturen

Telefon 77 456 40 84
www.kludi.com
info@kludi.pl

Kludi Armaturen