Nowości

Przyciski spłukujące TECEsquare do pisuaru - miraż awangardy i klasycznej elegancji

22.03.2013

Projekt eleganckiej i nowoczesnej łazienki powinien w równym stopniu uwzględnić klasyczne i ponadczasowe kanony dobrego stylu, jak i nowatorskie rozwiązania technologiczne. Firma TECE czerpiąc inspirację z minimalistycznego, odzwierciedlającego współczesne trendy w architekturze, wzornictwa stworzyła linię ekskluzywnych przycisków spłukujących TECEsquare do pisuaru.

Ta niebanalna propozycja z pewnością pozwoli w stylowy sposób podkreślić aranżację nowoczesnej łazienki. Pomysłowe projekty wnętrz wymagają dopracowania szczegółów dekoracyjnych. Niebanalnym dodatkiem aranżacyjnym jest z pewnością najnowszy produkt firmy TECE. Debiutujące na rynku eleganckie i funkcjonalne przyciski spłukujące do pisuaru stanowią idealne uzupełnienie wystroju zarówno klasycznych, jaki i awangardowych łazienek.  Nowoczesny design, wysoka funkcjonalność oraz łatwość obsługi przycisków do spłukiwania pisuaru z serii TECEsquare sprawiają, że rozwiązanie to na stałe zagości we wnętrzu każdej stylowej łazienki.

Odwaga w łączeniu wyrazistych barw oraz umiejętne zestawienie materiałów o zróżnicowanej fakturze umożliwia firmie TECE stworzenie oryginalnych łazienkowych kompozycji. Przyciski spłukujące TECEsquare do pisuaru bazujące na kontraście treści i formy pozwalają wprowadzić do wnętrza niezwykle stylowy akcent dekoracyjny. Idealnie gładka, lśniąca powierzchnia szklanego dekoru harmonijnie komponuje się ze stalowymi, błyszczącymi przyciskami. Wyrafinowana prostota i ujmująca elegancja tego projektu podkreśla charakter nowoczesnych aranżacji. W zestawieniu z nietuzinkową ceramiką produkt firmy TECE pozwoli wykreować nowatorskie, stylowe wnętrze. Co istotne, niezwykle bogata paleta ciekawych wariantów kolorystycznych umożliwi uzyskanie kilku niestandardowych aranżacji, w których barwione czarne lub białe szkło efektownie łączy się z białym, chromowanym, stalowym, złotym lub czarnym przyciskiem.

W ofercie TECE dostępna jest również wersja przycisku TECEsquare do pisuaru wykonana w całości z błyszczącego chromu lub stali szczotkowanej oraz w kolorze białym. O wyborze konkretnego modelu decyduje jedynie zamysł aranżacyjny i preferencje domowników. Co istotne, przyciski TECEsquare do pisuaru można dobrać do przycisków TECEsquare WC. Obydwa warianty przycisków spłukujących z linii TECEsquare dostępne są w tych samych wariacjach kolorystycznych. Zastosowanie takiej konsekwencji aranżacyjnej w osobno wydzielonej toalecie i łazience lub dużym salonie kąpielowym z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom przemyślanych kompozycji dekoracyjnych.

Niekwestionowaną zaletą nowych przycisków spłukujących marki TECE jest łatwość, z jaką integrują się one z przestrzenią łazienki. Innowacyjne przyciski TECEsquare do pisuaru dzięki niezwykle płaskiej powierzchni i minimalistycznej formie podkreślają wrażenie spójności oraz jednorodności projektu.
W przypadku przycisków TECEsquare do pisuaru wykonanych ze stali szlachetnej, jedynym widocznym elementem konstrukcji jest 2 mm płytka. Natomiast przyciski wykonane ze szkła można montować bezpośrednio na ścianie lub poprzez wkomponowanie go w jej powierzchnię za pomocą specjalnej ramki montażowej, która umożliwia swobodną regulację głębokości montażu. W zależności od projektu oraz rodzaju ceramiki zastosowanej w łazience, przyciski spłukujące TECE do pisuaru mogą wyróżniać się na tle ściany lub w niemal niewidoczny sposób się z nią stapiać. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w przyciskach TECEsquare do pisuaru ze stali szczotkowanej, jest specjalna nieścieralna powłoka, którą pokryty jest produkt. Praktyczna warstwa ochronna ułatwia czyszczenie oraz skutecznie zabezpiecza przed pozostawianiem odcisków palców.

Przyciski spłukujące TECEsquare do pisuaru - miraż awangardy i klasycznej elegancji. Szczegóły dekoracyjne odgrywają niebagatelną rolę w udanej aranżacji wnętrza. Dobór właściwych dodatków to nie lada wyzwanie. Warto sięgnąć więc po sprawdzone rozwiązania. Nowa kolekcja przycisków do spłukiwania TECEsquare do pisuaru z pewnością pozwoli podkreślić elegancki i wysublimowany charakter łazienkowej aranżacji.

Źródło: Tece

Więcej: