Nowości

Współczesny mistrz kuchni - MULTI-MIXER MM520

16.11.2009

Przygotowanie najlepszych dań jeszcze nigdy nie było tak proste, a oszczędność czasu tak znacząca. Firma Manta wprowadza na rynek multi-mixer MM 520 stworzony z myślą o ułatwieniu pracy przy przygotowywaniu posiłków.

Multi-mixer łączy w sobie 4 funkcje: mixera ręcznego, blendera, choppera oraz specjalną funkcję ubijania. Solidnie wykonana podstawa służy do zamocowania urządzenia wraz z końcówkami do ubijania, miksowania, blendera ręcznego oraz siekacza z pojemnikiem 400 ml, dodatkowo na wyposażeniu znajduje się pojemnik o pojemności 500 ml pełniący także funkcję przechowywania żywności.

Urządzenie MM520 doskonale ubija pianę i miksuje, szatkuje i rozdrabnia, zaś 5-stopniowa regulacja prędkości pozwala zoptymalizować przygotowanie potrawy. Końcówki do twardych i miękkich produktów umożliwiają miksowanie niemalże każdej potrawy. Korzystając z MM520 można zatem przygotować doskonałe zupy, przeciery, desery, czy koktajle w krótszym niż dotychczas czasie. Szybkie i łatwe czyszczenie oraz wygodne przechowywanie to kolejne atuty multi-mixera MM520.


źródło: Manta Multimedia Sp. z o.o