Nowości

Czystość formy Villeroy & Boch - LagorPure dla kuchni otwartej

05.03.2013

Otwieramy kuchnię. Na salon, na przyjaciół i domowników. Gotowanie za zamkniętymi drzwiami to już przeszłość. W nowoczesnych mieszkaniach dominuje kuchnia otwarta. To dla niej LagorPure. Czyste kontury, oryginalne kolory i organiczne kształty nowego zlewozmywaka Villeroy & Boch idealnie pasują do współczesnych wnętrz.

LagorPure to perfekcyjne połączenie dwóch figur geometrycznych – obok siebie w całkowitej harmonii trwają koło i kwadrat.

Strefę zmywania tworzy duża, głęboka komora w kształcie koła, a także, w przypadku modelu LagorPure 50, wpasowana w nią niewielka kieszeń – doskonała do płukania warzyw i owoców.

Funkcjonalność LagorPure zwiększa gładki ociekacz – pozbawiony żłobień i lekko nachylony ku komorze głównej ułatwia pracę w kuchni, jak i utrzymanie porządku. Dodatkowym atutem jest ceramicplus – innowacyjne szkliwo Villeroy & Boch, które pomaga w zachowaniu czystości.

Wszystkie osady spływają z wodą po idealnie równej, pozbawionej porów powierzchni – nie musisz czyścić zlewozmywaka mocnymi detergentami i masz więcej czasu na gotowanie!

LagorPure dostępny jest w 15 różnych kolorach, w dwóch wariantach: jednokomorowym – LagorPure 45 i dwukomorowym – LagorPure 50. To gwarancja, że każdy znajdzie zlewozmywak idealnie dopasowany do swojej kuchni. Czystość formy Villeroy & Boch – LagorPure dla kuchni otwartej!

Źródło: Villeroy & Boch

Więcej

Firma powiązana:

Villeroy and Boch

Telefon 22 645 17 10
www.villeroy-boch.com
biuro@villeroy-boch.com

Villeroy and Boch