Nowości

Nowoczesne pieczenie w piekarniku HEA 108X - marki ARDO

28.10.2009

ARDO S.A. lider wśród producentów dużego AGD wprowadził na polski rynek piekarnik HEA 108 X. Urządzenie jest doskonałą propozycją dla osób urządzających kuchnię zgodnie z najnowocześniejszymi trendami wnętrzarskimi. Nad frontowymi drzwiczkami w kolorze INOX znajduje się panel sterowania  z wyświetlaczem LCD ułatwiający intuicyjne zaprogramowanie pracy piekarnika. 

Każda z dziesięciu dostępnych funkcji umożliwia kontrolowanie przebiegu pracy oraz dokładne dostosowanie programu do przygotowywanej potrawy. Z piekarnikiem HEA 108 X w nowatorskim klimacie możemy przygotowywać posiłki na różne sposoby po przez pieczenie, duszenie oraz grillowanie potraw.

Poza nowoczesnym designem piekarnik charakteryzuje się nowatorskimi rozwiązaniami, które ułatwiają codzienną eksploatację. Funkcja Easy Slide daje możliwość bardzo łatwego oraz szybkiego demontażu frontowych szyb, natomiast szkło hartowane z jakiego są wykonane umożliwia skuteczne i bardzo dokładne oczyszczenie ich w zmywarce. Zastosowanie kilku szyb w drzwiczkach pozwala na przepływ zimnego powietrza i zwiększenie izolacji cieplnej a tym samym pozwala na utrzymanie niskiej temperatury na zewnątrz. Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną powłoką - gładką emalią, która chroni urządzenie przy zetknięciu z kwasami wydzielanymi przez pieczone produkty (np. z cytrusów) przed korozją oraz ułatwia czyszczenie. Powłoka Easy Clean, to doskonały pomysł na łatwe usuwanie zabrudzeń, wystarczy mokra szmatka, dobrej jakości detergent, aby usunąć nawet najbardziej zapieczone zabrudzenia.


Piekarnik wyposażony jest w prowadnice teleskopowe umożliwiające swobodny dostęp do przygotowywanej potrawy oraz jej swobodne wyjmowanie. Ponadto, tego typu rozwiązanie umożliwia dowolny wybór wysokości umiejscowienia tac i brytfann. Model wyposażony jest również w podwójne oświetlenie halogenowe umożliwiające doglądanie postępów pieczonej czy grillowanej potrawy. Podobnie jak pozostałe produkty firmy ARDO piekarnik sytuowany jest w najwyższej klasie energetycznej A.

Wymienione funkcje piekarnika „zamknięte” w nowoczesnym designie sprawiają, że piekarnik HEA 108 X bardzo dobrze sprawdzi się we współczesnej kuchni. 

Sugerowana cena promocyjna piekarnika elektrycznego HEA 108 X marki ARDO –  1 899,00 PLN brutto*


Źródło: ARDO

Firma powiązana:

Ardo

Telefon 22 871 76 00, 22 871 77 77 (Infolinia handlowa), 0 801 676 673 (Infolinia serwisowa)
www.ardovintage.pl, www.ardo.com.pl
ardo@ardo.com.pl

Ardo