Nowości

PARA Ultra Hybrid – nowość w ofercie PARA Paints

13.02.2013

Do najważniejszych cech farby Ultra Hybrid zaliczyć można połączenie trwałości i zmywalności farby olejnej z łatwością aplikacji lateksu.

PARA Ultra Hybrid 4694 to najwyższej jakości zaawansowana wodna farba hybrydowa do powierzchni wewnętrznych. Dzięki niskiej zawartości lotnych związków organicznych oraz braku rozpuszczalników w składzie farba jest przyjazna dla otoczenia. W jej składzie znajdują się natomiast bio-odnawialne oleje.

Farba jest łatwa do nałożenia i na większości powierzchni tworzy samowyrównującą się i gładką powłokę o połysku skorupki jajka. Charakteryzuje się doskonałą siłą krycia oraz świetną przyczepnością. Schnie szybko i pozostawia nieznaczny zapach. Do nakładania na odpowiednio przygotowane drewno, metal, suchy tynk i murowane powierzchnie. Idealna do ścian, drzwi, listewek, szafek, mebli i innych często używanych powierzchni.

PARA Ultra Hybrid 4694 jest doskonale zmywalna i szorowalna również przy pomocy detergentów, dlatego jest szczególnie rekomendowana do miejsc narażonych na częste zabrudzenia i intensywną eksploatację. Wzbogacona o środki pleśnio- i grzybobójcze, które uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów na pomalowanych powierzchniach.

PARA Ultra Hybrid – nowość w ofercie PARA Paints – dostępna jest w salonach Dekorian, w pełnej linii kolorystycznej, w opakowaniach galonowych i litrowych. Jej cena to 64,11 zł/L.

Źródło: PH MAM

Więcej