Nowości

Wejście do garażu bez ograniczeń - brama Secura z drzwiami przejściowymi firmy Normstahl Entrematic

07.02.2013

Wybierając bramę garażową kierujemy się przede wszystkim jej funkcjonalnością, komfortowym działaniem oraz estetyką. Decydując się na wybrany model warto zastanowić się czy w garażu będzie stał jedynie samochód czy też będziemy w nim przechowywać narzędzia ogrodowe lub rowery.

W takim przypadku warto zdecydować się na bramę Secura z drzwiami przejściowymi firmy Normstahl Entrematic, która będzie ułatwiała korzystanie z garażu zarówno kierowcy, rowerzyście, jak i miłośnikom prac ogrodniczych.

Wejście do garażu zazwyczaj wiąże się z otwieraniem całej bramy. Ułatwieniem jest rozwiązanie oferowane przez firmę Normstahl Entrematic - Secura z drzwiami przejściowymi. Nowy model bramy pozwala wejść do garażu bez konieczności podnoszenia całego płaszcza bramy. Warto podkreślić, że do tej pory udogodnienie to stosowane było jedynie w niektórych rozmiarach bramy Secura. Konstruktorzy z firmy Normstahl Entrematic rozwiązanie to dopracowali w każdym szczególe i teraz możliwe jest umieszczenie drzwi przejściowych z niskim progiem we wszystkich wymiarach bram Secura.

Jedne drzwi, wiele możliwości

Różnorodność kolorów i przetłoczeń powoduje, że bez problemu dobierzemy bramę idealnie współgrającą z odcieniem elewacji czy stolarki otworowej. Co więcej, teraz drzwi można usytuować nie tylko na środku bramy, ale również bliżej lewej lub prawej krawędzi. Dzięki temu wyciąganie niezbędnych narzędzi ogrodowych czy roweru będzie możliwe bez kolizji z zaparkowanym w garażu samochodem. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie dla garaży dwustanowiskowych, kiedy indywidualne dopasowanie wejścia do garażu nie koliduje z miejscem parkingowym wewnątrz. Nowa propozycja firmy Normstahl Entrematic to połączenie walorów bramy Secura, atrakcyjnego wyglądu, a także wygody korzystania z drzwi przejściowych w dowolnej konfiguracji.

Brama z drzwiamiwygodne i bezpieczne rozwiązanie Normstahl Entrematic

Podstawową zaletą drzwi przejściowych w bramie Secura jest niski próg, o wysokości jedynie 28 mm. Dzięki temu przejeżdżanie i przechodzenie przez drzwi jest wyjątkowo komfortowe i bezpieczne. Profil drzwiowy na zewnątrz jest pokryty aluminium anodowanym lub lakierowanym w kolorze bramy, co więcej - w ofercie dostępne są wszystkie rodzaje przetłoczeń paneli bramy Secura. Godne uwagi są szczegóły konstrukcyjne zastosowane w tym rozwiązaniu. Są to przede wszystkim ukryte zawiasy wewnętrzne, a także zintegrowane wzmocnienie w przypadku bram o wymiarze do 3000x2250 mm, czyli profil wzmacniający, który umieszczony jest wewnątrz profilu aluminiowego.

Dużą zaletą rozwiązania są okucia drzwi wykonane z aluminium anodowanego lub w kolorze bramy. Od wewnątrz tylko z aluminium anodowanego, zaś profil progu jest zawsze anodowany. Warto podkreślić, że drzwi przejściowe w bramie Secura dostarczane są z samozamykaczem z elektronicznym czujnikiem. Mechanizm samozamykacza powoduje samoczynny powrót drzwi do położenia zamknięcia w kontrolowany sposób, a czujnik zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem bramy automatycznej w chwili, gdy drzwi przejściowe są otwarte. Konstruktorzy z firmy Normstahl Entrematic każdego dnia pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wejścia do garażu. Kolejnym z nich jest brama Secura z drzwiami przejściowymi, która nie tylko ułatwia wchodzenie do garażu, ale także zachowuje estetykę wejścia. A wszystko po to, by przedmioty przechowywane w garażu były bezpieczne, a korzystanie z garażu wygodne.

Automatyczna brama garażowa Secura firmy Normstahl Entrematic z drzwiami przejściowymi, cena netto: 7 100 zł

Źródło: Normstahl Entrematic

Więcej

 

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic