Nowości

D-FIVE STARS system 5-gwiazdkowe bezpieczeństwo

05.02.2013

Dierre to jedyne przedsiębiorstwo we Włoszech i trzecie w Europie, które produkuje D-Five Stars, drzwi przeciwwłamaniowe klasy 5.

Drzwi D-Five Stars uzyskały homologację dla drzwi przeciwwłamaniowych klasy 5, która zgodnie z normą ENV 1627 określa 6 poziomów odporności na próby włamania; przeprowadzane testy polegają na symulacji prawdziwych prób włamań przy użyciu typowych narzędzi, takich jak wiertarki, przecinaki i elektryczne urządzenia.

Dlatego właśnie drzwi D-Five Stars są szczególnie polecane nie tylko do pomieszczeń handlowych oferujących towary o wysokiej wartości, takich jak jubilerzy, sklepy z zegarkami i banki, ale również do instytucji, takich jak konsulaty i ambasady. To drzwi zaprojektowane do tych wszystkich pomieszczeń, w których przechowywane są drogocenne przedmioty lub ważne dokumenty, i które muszą być zabezpieczone systemem, który połączyłby bezpieczeństwo z elegancją.

Aby odpowiedzieć na różnorodne potrzeby rynku, drzwi D-Five Stars są oferowane w dwóch wersjach: HI-FI lub ELETTRA DETECTOR, dla których klient może swobodnie dokonywać wyboru koloru i rodzaju wykończenia. W wersji HI-FI znajdziemy zamek cylindryczny o wysokim stopniu zabezpieczenia, na klucz dwupiórowy Lock Trap System; jego wkładka cylindryczna, zabezpieczona stalowa tuleją zapobiegającą wyrwaniu, oraz masywny zamek na klucz dwupiórowy gwarantują całkowite bezpieczeństwo. W modelu Elettra Detector otwieranie następuje poprzez zmechanizowany zamek elektroniczny oraz zwolnienie zwykłej blokady od strony wewnętrznej. D-FIVE STARS system 5-gwiazdkowe bezpieczeństwo!

Źródło: Dierre

Więcej

Firma powiązana:

Dierre

Telefon 22 611 97 99
www.dierre.pl
info@dierre.pl

Dierre