Nowości

Okna do dachu płaskiego

21.10.2009

VELUX wprowadził do oferty rewolucyjne okna do płaskiego dachu. Produkt pozwala doświetlić pomieszczenia światłem naturalnym od góry, jednocześnie oferując najwyższą jakość i izolacyjność cieplną oraz wyjątkową estetykę we wszystkich budynkach o płaskich dachach ze 100% gwarancją szczelności.

To innowacyjne okno stwarza nowe możliwości aranżacji przestrzeni pod płaskim dachem. Składa się z kopuły wykonanej z wysokiej jakości akrylu zabezpieczającej okno przed deszczem i śniegiem, połączonej ze skrzydłem okna.

Główne elementy konstrukcyjne - skrzydło i ramę wykonano z twardego PCV. Doskonałe parametry izolacyjne osiągnięto wypełnieniem profilu ramy pianką polistyrenową. Okno wyposażono w szybę bezpieczną klejoną o wysokiej izolacyjności cieplnej.

Dzięki takiej konstrukcji rozwiązanie charakteryzuje się najlepszym na rynku współczynnikiem przenikania ciepła równym 1,4 W/m2K.

Okno wykonane jest z profilu w kolorze białym i jest dostępne w 6 rozmiarach, w szerokości od 60 do 120 cm. Można je montować na dachach o kątach nachylenia od 0 do 15 stopni w nowych budynkach, a także podczas modernizacji.

Źródło: Velux

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.