Nowości

coolEfficiency - chłodziarko-zamrażarki do zabudowy

31.01.2013

Marka Siemens poszerza ofertę chłodnictwa o innowacyjną linię coolEfficiency. Trzy nowe modele chłodziarko-zamrażarek to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą otaczać się nie tylko fascynującą technologią, ale także ponadczasowym wzornictwem.

Nowe chłodziarko-zamrażarki marki Siemens oferują szereg innowacji, dzięki którym codzienne korzystanie z nich szybko staje się przyjemnością, bez której trudno się obejść. Jedną z nich jest szuflada hydroFresh, właściwie nazywana komorą ze względu na swoje funkcje. Wysuwana na bocznych profilach szklanych półek, zapo-biega utracie wilgoci i wysuszaniu owoców i warzyw, które się w niej znajdą. Kontro-lowanie wilgotności umożliwia specjalny suwak, znajdujący się nad szczelną szufladą. Przy jego pomocy indywidualnie dopasujemy ustawienia do każdego rodzaju produktu. Dzięki profesjonalnemu rozwiązaniu hydroFresh, owoce i warzywa pozostaną  nawet dwa razy dłużej świeże, jędrne i pełne składników odżywczych oraz witamin. Na liście innowacyjnych rozwiązań modelu KIS86SAD40 z nowej linii coolEfficiency, nie mogło zabraknąć inwertera, znacząco wpływającego na obniżenie zużycie energii pracującej chłodziarki. Istotą jego działania jest inteligenta współpraca sensorów, elektroniki i kompresora. Odbierające zewsząd zmiany temperatury sensory, rejestrują je i wysyłają informację do elektroniki. Ta natomiast przetwarza otrzymane komunikaty i wysyła polecenia do kompresora. Efektem wspomnianej „inteligentnej współpracy” jest dostosowanie intensywności pracy kompresora, który - obniżając zużycie energii elektrycznej, wpływa na ochronę środowiska.

Wszystkie modele nowej linii do zabudowy coolEfficiency wyposażone są w wysokiej jakości dotykowy panel sterujący touchControl, którego cyfrowy wyświetlacz i srebrne wykończenie, dopełniają wyjątkowy wygląd wnętrza chłodziarki. TouchCon-trol umożliwia precyzyjne ustawienie osobnej temperatury dla chłodziarki i zamrażar-ki. Przy jego pomocy wybierzemy również inne funkcje, w jakie został wyposażony sprzęt, jak np. funkcję superFreezing. Pamiętając o jej włączeniu przed wyjściem na zakupy, otrzymujemy gwarancję, że przy umieszczaniu świeżo zakupionej żywności w zamrażarce, zapasy, które do tej pory w niej były, nie ulegną rozmrożeniu.

Wysokiej jakości aplikacje, takie jak np.  półki z metalowym wykończeniem, wraz z przezroczystymi szufladami, podkreślają elegancki wygląd wnętrza chłodziarko-zamrażarek, oświetlonych światłem LED. Dzięki jego umieszczeniu w bocznych ścianach urządzenia, produkty nie zasłaniają światła, a całe wnętrze chłodziarki jest perfekcyjnie oświetlone. Wykorzystane w coolEfficiency oświetlenie typu LED nie oślepia i odznacza się długą żywotnością, a w porównaniu do standardowych 15W żarówek, jest o 92% bardziej wydajne.

Seria coolEfficiency obejmuje:

  • KI86SAD40, Klasa energetyczna: A+++, Cena: 4239 PLN
  • KI86NAD30, Klasa energetyczna: A++, Cena: 3599 PLN
  • KI87SAF30, Klasa energetyczna: A++, Cena:    3349 PLN               
Zapraszamy do nowo otwartego Centrum Domowych Inspiracji, znajdują-cego się w siedzibie firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego przy Al.Jerozolimskich 183 w Warszawie. Salon ekspozycyjny marki Siemens to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą produktową marki, którą wyróżnia innowacyjna technologia i ponadczasowy design. Wię-cej informacji nt. Centrum Domowych Inspiracji na stronie http://www.siemens-home.pl/centrum-domowych-inspiracji.html

Źródło: Siemens

Więcej